LEGO® Technic

Kreatywne zestawy LEGO® Technic jako pomysły na prezent dla dziecka

Seria LEGO® Technic to klocki, z którymi nie można się nudzić! Dzięki nim Twoje dziecko zyska zarówno angażującą zabawkę, jak i pretekst do rozwijania kreatywności. Sprawdź 6 niesamowitych zestawów!

Audi RS Q e-tron

Wszyscy mali miłośnicy i małe miłośniczki motoryzacji będą zachwyceni tym zestawem! To Audi RS e-tron składający się z ponad 900 elementów. Jest przeznaczony dla dzieci powyżej 10. roku życia. Z klocków ułożą one zachwycającą bryłę pojazdu rajdowego z wieloma realistycznymi elementami. Budując go, poznają szczegóły tego realistycznego pojazdu, który został tak skonstruowany, aby móc się poruszać w trudnych warunkach pustynnych Rajdu Dakar. Nie zabraknie w nim indywidualnych zawieszeń dla każdego z kół czy wysuniętej, przyciągającej wzrok maski. Ale to wciąż nie koniec! Audi RS e-tron jest sterowny zdalnie dzięki aplikacji CONTROL+. Za jej pomocą dziecko może poruszać samochodem w tył i przód, wykonując zaskakujące manewry. Doskonała zabawa gwarantowana!

Ciągnik zrywkowy John Deere 948L-II

A może Twoje dziecko ma ochotę przyjrzeć się z bliska Ciągnikowi zrywkowemu John Deere 948L-II? Już teraz jest to możliwe! W zestawie dedykowanym 11-letnim i starszym dzieciom znajduje się niespełna 1500 elementów. Za ich pomocą powstanie ogromna bryła zielonego pojazdu z robiącymi wrażenie oponami, obrotowym siedziskiem, napędem na cztery koła, podnoszonym i opuszczanym ostrzem, a także ruchomym chwytakiem (działa on aż na trzy różne sposoby!). Ciągnik zrywkowyJohn Deere 948L-II to jedna z największych maszyn od tego producenta. Będzie ona prawdziwą gratką dla dzieci pasjonujących się inżynierią i rolnictwem. Dzięki niemu odkryją tajniki tego niezwykłego pojazdu, zaawansowane rozwiązania technologiczne, a później oddadzą się długim godzinom kreatywnej rozrywki.

NASA Mars Rover Perseverance

Klocki edukacyjne LEGO nie zapomniały także o miłośnikach kosmosu! To właśnie dla nich powstał składający się z ponad 1100 elementów NASA Mars Rover Perseverance. Już 10-latkowie mogą zbudować zabawkową wersję marsjańskiego łazika z mnóstwem funkcji i rozwiązaniami technologicznymi, które zastosowano także w prawdziwym projekcie NASA. Mars Rover Perseverance ma układ kierowniczy 360° i ruchome ramię, a także w pełni przegubowe zawieszenie. Pozwala ono pojazdowi zachować przyczepność na wszystkich sześciu kołach – nawet na nierównych powierzchniach! Zadbano także o takie detale jak szczegółowo zaprojektowana jednostka napędowa, anteny, kamery oraz przyrządy naukowe. Pozwól swojemu dziecku dowiedzieć się jeszcze więcej o środowisku Marsa. Spraw, aby jego wyobraźnia przeniosła się aż do kosmosu!

Helikopter ratunkowy Airbus H175

Szukasz dużych zestawów? Chcesz zapewnić swojemu dziecku długie godziny doskonałej zabawy? Idealnie się składa, ponieważ Helikopter ratunkowy Airbus H175 właśnie taki jest! W opakowaniu znajdują klocki kreatywne w ilości ponad 2000 sztuk, które mogą układać 11-latkowie i starsi. Powstanie z nich niezwykle szczegółowy podniebny pojazd, gotowy, aby nieść pomoc. Będzie miał wszystko to, co prawdziwa wersja. Nie zabraknie takich elementów jak śmigło główne i śmigło na ogonie na wolnych i szybkich obrotach, wysuwane płozy, wciągarka oraz silnik obrotowy. Każdy z nich jest ruchomy, dzięki czemu dziecko na własne oczy przekona się, jak pracuje. Ale to wciąż nie koniec! W helikopterze szczegółowo odwzorowano także m.in. tarczę sterującą do zmiany kąta łopat wirnika, drzwi do kokpitu czy przesuwne drzwi dla pasażerów. Wszystko, co potrzebne do kreatywnej zabawy!

Wywrotka

Ostatni zestaw ponownie jest przeznaczony najmłodszym. Twoje dziecko już od 7. roku życia może bawić się zestawem Wywrotka i złożyć zachwycający pojazd z ponad 170 elementów. Jeśli masz w swoim domu fana budowy, właśnie znalazłeś(-aś) dla niego idealny prezent. Tego typu zabawki edukacyjne nie tylko dają rozrywkę, ale także pozwalają na rozwój mózgu i wyobraźni. Tym bardziej że jest to zestaw 2 w 1. W pierwszej kolejności dziecko ułoży tytułową wywrotkę, a następnie może przebudować ją na koparkę. Doskonałą zabawę zapewni ruchoma naczepa, na którą maluch może załadować, co tylko chce. Wprowadź swojego chłopca lub dziewczynkę do świata maszyn budowlanych. Pokaż im, jak działa świat i pozwól jednocześnie na doskonałą zabawę.

Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *