sklep wyprawowy dla outdooru

PAJAK HERO. Ponadczasowe wartości marki oczami wyjątkowych eksploratorów

Nic tak nie wartościuje marki sportowej, jak osoby, które są jej ambasadorami. Nie inaczej jest z polską marką PAJAK, która specjalizuje się w odzieży i akcesoriach służących do ekstremalnych wypraw czy sportów zimowych. PAJAK HERO to nowy cykl spotkań z wyjątkowymi odkrywcami i sportowcami, którym w wyjątkowych zmaganiach towarzyszyła marka PAJAK. Przedstawiamy sylwetkę pierwszej superbohaterki – Kamili Kielar – i wyjaśniamy, w jaki sposób osobowości ze świata sportu i gór mogą inspirować każdego z nas.

PAJAK – sklep wyprawowy dla outdooru

40-lecie założenia marki PAJAK to nie tylko powód do wspomnień, ale także okazja do nowych wyzwań. Rodzinna marka z Bielska-Białej, która specjalizuje się w odzieży i ekwipunku na górskie wyprawy, to przykład brandu, któremu zależy na pokazaniu, w jaki sposób i w jakich warunkach wykorzystywane są produkty sygnowane logiem PAJAK. Takie założenie towarzyszyło twórcom marki już od początku, gdyż sami aktywnie uprawiają sporty zimowe i pasjonują się górami. Ważnym uzupełnieniem sportowych idei jest również zamiłowanie do ekologii, obcowania z przyrodą i bezkresem górskich krajobrazów. Te wszystkie wartości sprawiają, że marka PAJAK gromadzi wokół siebie wyjątkowe osoby, dlatego cykl nagrań wideo PAJAK HERO wydaje się być najlepszym pomysłem na uhonorowanie 40 lat obecności marki na rynku outdoorowym.

Kim będą bohaterowie PAJAK HERO?

Marka PAJAK słynie ze współpracy z wyjątkowymi postaciami ze świata sportu i gór. Nie sposób w tym momencie nie wymienić najsławniejszego ambasadora marki – Andrzeja Bargiela – narciarza wysokogórskiego, biegacza górskiego i himalaisty, który zasłynął tym, że jako pierwsza osoba na świecie zjechał na nartach z wierzchołków K2 oraz Broad Peak. W wielu jego wyzwaniach obecna była marka z Bielska-Białej, co przyczyniło się do stworzenia cyklu PAJAK HERO.

Założeniem projektu jest przedstawienie kilku wyjątkowych pasjonatów gór, przyrody i podróżowania, którzy w swoich sportowych wyzwaniach nie boją się przekraczania granic komfortu. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, duży wysiłek fizyczny i wymagający doskonałego przygotowania teren to tylko niektóre z trudności, na jakie natrafią na drodze swoich wyzwań. Wsparciem w ich pokonaniu jest odzież i ekwipunek stworzony przez markę PAJAK. Dzięki ich doświadczeniu i opiniom twórcy marki mogą udoskonalić swoje produkty, więc korzyści ze współpracy są obopólne.

Kamila Kielar – superbohaterka i ambasadorka sklepu outdoorowego PAJAK

Pierwszą bohaterką cyklu PAJAK HERO jest podróżniczka, dziennikarka i orędowniczka idei zrównoważonego rozwoju – Kamila Kielar. Przedstawienie jej postaci w cyklu było oczywiste dla twórców marki, którzy popierają jej apel o rozsądek w korzystaniu ze świata przyrody, zachęcając do zakupu przedmiotów, które są zgodne z ekologią i jak najmniej wpływają na środowisko. Takie produkty promuje sklep górski PAJAK, który postanowił towarzyszyć Kamili Kielar w odkrywaniu przez nią wyjątkowych miejsc na świecie i szerzeniu przez nią wartości związanych z autentycznym uwielbieniem do natury. Kamila Kielar to ważny głos w dyskusji o tym, że marki outdoorowe nie muszą iść utartą drogą na skróty i właśnie to łączy ze sobą twórców marki PAJAK z bohaterami cyklu PAJAK HERO.

Bohaterowie cyklu PAJAK HERO jako źródło inspiracji dla odbiorców marki PAJAK

Jeśli bohaterowie cyklu PAJAK HERO inspirują samą markę, to z pewnością ich mądrość, determinację i odwagę docenią również odbiorcy sklepu outdoorowego PAJAK. Szczególnie na początku swojej przygody ze sportem czy wyprawami warto mieć kogoś, kto będzie nas inspirował. Takimi osobami z pewnością mogą zostać bohaterowie cyklu PAJAK HERO, dlatego zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi materiałami, zasubskrybowania kanału PAJAK na YouTube oraz samodzielnych poszukiwań osób, które warto naśladować. Polska marka outdoorowa PAJAK nieustannie poszukuje takich postaci, chcąc towarzyszyć im w przekraczaniu granic, szerzeniu wartości wspierających naturę i wyzwań, które zainspirują innych do ruszenia w nieznane.

Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *