Stało się jasne, że wiedźmy dadzą czadu.

Poznaj swoje korzenie – IV Festiwal Mitologii Słowiańskiej [NASZ PATRONAT]

Wiedza, zabawa, klimat czyli IV Festiwal Mitologii Słowiańskiej. Ten weekend może być naprawdę wyjątkowy

Znamy już program IV Festiwalu Mitologii Słowiańskiej, który odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia 2021 roku w grodzisku Owidz.

– Oprócz tego, co znajdziecie na załączonych plakatach, będą też działy się inne rzeczy, m.in. w Strefie Gier i Książek, Strefie Rekonstrukcji Historycznej, Strefie Małego Słowianina (dla dzieci) czy Strefie Gastronomicznej. Działać też będzie Jarmark Rękodzieła – informuje Radosław Sawicki, organizator wydarzenia.

Poniżej prezentujemy program. Zachęcamy do uczestnictwa. W ciągu ostatnich lat Grodzisko Owidz dało się poznać z jak najlepszej strony i wyrobiło sobie renomę i markę, która znana jest już ie tylko w Polsce, ale także wykracza poza granice naszego kraju. Niezaprzeczalnym atutem jest specyficzny, wyjątkowy klimat organizowanych tu wydarzeń. Żeby przekonać się na czym owa specyfika polega, trzeba tu po prostu być…

Propozycja na wakacyjny weekend?

Organizatorzy zapraszają na wszystkie trzy dni Festiwalu – na terenie Grodziska będzie funkcjonowało pole namiotowe. Na miejscu są sanitariaty, posiłki można zamawiać w karczmie, a samo grodzisko jest położone w cichej, spokojnej i  pełnej zieleni okolicy, tuż nad rzeką Wierzycą. To idealne miejsce do wypoczynku.

Jak przebiegają wydarzenia organizowane w Grodzisku Owidz? Na przykład tak, jak w czerwcu bieżącego roku. Zobaczcie sami – poniżej udostępniamy film.