Koncentrator tlenu – rewolucja w świecie medycznym

Koncentrator tlenu – rewolucja w świecie medycznym

Gdzie kupić koncentrator tlenu do użycia w warunkach domowych?

Patrząc na tytuł niniejszego tekstu, wydawać by się mogło, że żadna to obecnie rewolucja, bowiem koncentratory tlenu istnieją od dawien dawna, a na chwilę obecną stanowią zupełny standard w zakresie zwalczania rozmaitych chorób płucno-sercowych. Rzeczywiście tak jest, gdyż to dzięki wspomnianemu koncentratorowi realne jest przeniesienie zabiegów szpitalnych w postaci tlenoterapii do zacisza domowego.

[materiał sponsorowany]

Koncentrator tlenu – rewolucja w świecie medycznym
Źródło: elektrotechmed.com

Sęk w prostocie

Oglądając przeciętnej klasy koncentrator tlenu, niektórzy są początkowo przerażeni, że mają obsługiwać tego rodzaju urządzenie, a także z jego wykorzystaniem samodzielnie leczyć się, niczym profesjonaliści z placówek zdrowotnych. W praktyce jednakże charakteryzowany wynalazek pulmonologiczny to niesamowicie łatwe w obsłudze narzędzie, które – o ile jest certyfikowane i pochodzi od dobrego producenta, jak przykładowo sprzęty proponowane przez Elektrotechmed – zapewnia niemal 95 procent skuteczności. To maksymalny komfort użytkowania oraz dużo większe bezpieczeństwo niż przy zastosowaniu butli tlenowej. Koncentrator tlenu warty inwestycji – czy to w zakresie wynajmu, czy też zakupu na własność – opiera się na kompaktowych wymiarach, intuicyjnej obsłudze, a przy tym kompleksowym wyposażeniu obejmującym licznik przepracowanych godzin, filtry czyszczące mieszanki gazów, nawilżacz zapewniający odpowiednią wilgotność, regulatory przepływu tlenu i czytelny panel sterowania.

Przebieg zabiegu

Nie musisz od razu spłukiwać się do suchej nitki po to, aby zakupić koncentrator renomowanej marki do użytku w warunkach domowych. Na rynku istnieje szereg fachowych punktów wynajmu typu wspomniany wcześniej Elektrotechmed, gdzie możesz wypożyczyć niezbędne urządzenia- albo na czas trwania Twojej kuracji tlenem, albo chociażby na próbę, aby sprawdzić jak działa określony model. Specjaliści z tego rodzaju placówek z pewnością stosownie Cię przygotują do pierwszego samodzielnego zabiegu tlenoterapii, jednakże musisz pamiętać, że tak jak z każdym jednym lekiem, tak i z tlenem, który także można w tym wypadku określić jako swego rodzaju „medykament” nie wolno przesadzać. Musisz stosować się wszelkich wskazań medycznych, dokładnie czytać instrukcje obsługi i nie przekraczać zalecanych dawek.