Prezenty na 18 dla dziewczyny. 12 oryginalnych propozycji

Prezenty na 18 dla dziewczyny. 12 oryginalnych propozycji

Osiemnaste urodziny to ważne święto wymagające odpowiedniego uczczenia

Osiemnaste urodziny to ważne święto wymagające odpowiedniego uczczenia

Osiemnaście lat kończy się tylko raz w życiu – warto więc ten moment uczcić w sposób szczególny. Skąd jednak wziąć pomysł – zarówno na samą imprezę, jak i na prezent na 18 dla dziewczyny?

Znalezienie udanego pomysłu, czy to na przyjęcie czy upominek, nie jest wcale takie trudne, jakie z początku mogłoby się wydawać. Warto zacząć od imprezy. Ogromną popularnością cieszą się tematyczne przyjęcia – zabawa z motywem przewodnim to doskonała okazja, aby sprawić, że osiemnastkowa impreza wyróżni się czymś szczególnym. Wielkie wydarzenia wymagają przecież spektakularnej oprawy.

[materiał zewnętrzny]

Jaki motyw przewodni na 18. urodziny wybrać? Możliwości jest naprawdę wiele. Sprawdzi się zarówno coś zwariowanego, jak i coś eleganckiego. Wszystko zależy o tego, co lubi główna bohaterka uroczystości. Można postawić na „przyjęcie kolorystyczne” i zdecydować się na dekoracje wyłącznie w wybranych kolorach. Można wybrać „zwierzęcą imprezę”, na którą każdy z uczestników będzie zobowiązany przebrać się za jakiegoś czworonoga. Ile okazji, tyle pomysłów – zawsze więc znajdzie się coś w sam raz.

A gdyby tak w ogóle zrezygnować z imprezy? To prawda, że nie wszyscy przepadają za hucznymi przyjęciami, na których gromadzi się kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset osób i właściwie to nie ma szans, by zamienić słowo z kimkolwiek. Jeśli kończąca osiemnaście lat osoba tak właśnie na to się zapatruje, warto uszanować jej zdanie – i zaproponować jakiś inny sposób spędzenia osiemnastki. Może wycieczka – bliższa lub dalsza? Może kolacja w eleganckiej restauracji albo inny rodzaj zabawy? Najważniejsze, by dzień 18. urodzin spędzić razem, a także inaczej niż każdy inny.

Mając zaplanowaną uroczystość – bądź inny sposób na świętowanie – można przejść do wybierania prezentu.

Co na prezent na osiemnastkę dla dziewczyny?

Ze świętowaniem nierozłącznie kojarzą się balony. Może więc bukiet balonów na 18 urodziny w zestawie z kartką z życzeniami? To bardzo oryginalny upominek, który na pewno każdej obdarowanej osobie sprawi wiele radości. Złote balony, personalizowana kartka – to wspaniałe połączenie, które idealnie pasowało będzie do tego szczególnego dnia.

Skoro to 18. urodziny, a więc moment symbolicznego wejścia w dorosłość, można chyba pozwolić sobie na nieco procentów – zwłaszcza w tak efektownym wydaniu. Wino na 18. urodziny dla dziewczyny i kartka KWIATKI to kolejna z fantastycznych propozycji dla tych, którzy wychodzą z założenia, że podarunek wcale nie musi być duży. Najważniejsze jednak, aby dobrze pasował do obdarowywanej osoby.

Potrzebujesz więcej podpowiedzi? Oto i one.

TOP 10 pomysłów na prezent na 18. urodziny

  1. Duża kartka urodzinowa wyglądająca jak dowód osobisty
  2. Oprawiony w ramkę plakat z własnymi zdjęciami
  3. Drewniana skarbonka z własnym tłem
  4. Kieliszek o wina z humorystyczną miarką
  5. Personalizowany kubek ze zdjęciem i podpisem
  6. Flower box z czerwoną różą
  7. Szklana szkatułka na biżuterię
  8. Czekolada z nadzieniem o smaku whisky
  9. Prosecco w zestawie z kieliszkami
  10. Pełnowymiarowa dekoracja kartonowa

 

Co łączy wszystkie powyższe propozycje? To, że każdą z nich można łatwo i szybko spersonalizować, umieszczając na niej samodzielnie wybrane napisy, a w niektórych przypadkach także i zdjęcia. To najlepszy sposób na to, aby każdy prezent uczynić wyjątkowym i dosłownie niepowtarzalnym. Jeśli więc zależy ci na tym, by obdarowywana przez ciebie osoba mogła powiedzieć, że „ma coś, czego nie posiada nikt inny na świecie”, to właśnie sposób, by ten cel osiągnąć.

Dlatego poświęć chwilę na znalezienie odpowiedniego prezentu, a potem zastanów się, jak najlepiej go spersonalizować. W niektórych przypadkach wystarczy samo imię obdarowywanej osoby. Czasem lepiej sprawdzi się sympatyczna dedykacja albo żart. Niezależnie jednak od tego, na co się zdecydujesz, niech napisy i zdjęcia nawiązują do okazji, przy której wręczany jest podarunek. Wtedy niespodzianka będzie jeszcze lepsza – a upominek zostanie z wybraną osobą na dłużej w roli pamiątki.

Już teraz zajrzyj też na https://www.crazyshop.pl/prezenty-na-18-urodziny,1515 i wybieraj spośród setek znakomitych propozycji na prezent na 18 dla dziewczyny – spersonalizowany gadżet na pewno sprawi jej radość!