Jak ubiegać się o kredyt 30 tysięcy przez internet?

Jak ubiegać się o kredyt 30 tysięcy przez internet?

Sprawdź, który kredyt jest dla ciebie

30.000 złotych to już naprawdę duża kwota pieniędzy. Można ją zainwestować i uzyskać konkretne zyski z akcji, można za nią wyremontować mieszkanie, można zakupić samochód. Możliwości jest wręcz nieskończona ilość, a do tego w dzisiejszym świecie pieniądze uzyskać możemy, nie wychodząc z domu. Jak uzyskać tak wysoki kredyt przez internet? Już tłumaczymy.

[materiał zewnętrzny]

Kto ma szansę uzyskać kredyt 30 tys.?

Na jakikolwiek kredyt bankowy, zwłaszcza w tak dużej wysokości, szanse ma osoba o dobrej zdolności kredytowej i posiadająca odpowiednie zaplecze finansowe w postaci regularnie otrzymywanych, legalnych dochodów. Jeśli mamy długi, lub – co gorsza – komornika – nie dostaniemy takiego kredytu (nadal możemy jednak postarać się o pozabankową pożyczkę na raty, lecz zazwyczaj oferowana jest ona na niższą kwotę). Musimy być również obywatelami Polski — niewielka ilość banków oferuje również kredyty dla cudzoziemców, lecz w takim przypadku musimy być na stałe zameldowani na terenie Rzeczpospolitej. 

Choć wiele banków akceptuje różne formy dochodów, o ile pochodzą one z legalnego źródła, to największą szansę na kredyt 30 tys mają osoby pracujące na umowie o pracę, najlepiej na czas nieokreślony. Równie ważna, co wysokość dochodów jest stałość ich uzyskiwania. Często okazuje się, że banki chętniej oferują takie finansowanie osobom regularnie zarabiającym stosunkowo niewielkie kwoty, niż osobom uzyskującym dochody wysokie, lecz nieregularne.

Kredyt 30 tys — dlaczego warto starać się o niego w banku?

Nie ma co ukrywać, że proces wnioskowania o kredyt bankowy jest o wiele bardziej skomplikowany i wymagający, niż złożenie wniosku o chwilówkę — nawet jeśli całość formalności da się załatwić online. Niemniej jednak banki oferują mnóstwo dodatkowych korzyści.

Przede wszystkim — opłaty za kredyt 30 tys, czy kredyt 40 tys. są stosunkowo niskie, a zatem wysokość rat również nie powala na kolana. Warto również wspomnieć o tym, że wiele banków oferuje możliwość zdecydowania się na tak zwane raty malejące — w takim przypadku o ile pierwszych kilka transz, jakie będziemy zobowiązani uiścić, będzie dość wysoka, o tyle każda kolejna rata będzie coraz mniejsza. To dobre rozwiązanie, zwłaszcza jeśli posiadamy trochę dodatkowej gotówki, którą możemy przeznaczyć na spłatę pierwszych kilku rat zobowiązania.

Ponadto, wybierając kredyt na tak wysoką kwotę, możemy również liczyć na stosunkowo długi okres spłaty. Zgodnie z polskim prawem banki mogą zaproponować nam rozbicie zobowiązania nawet na 120 comiesięcznych rat. Zdecydowanie się na taką opcję powinno pozwolić nam na już naprawdę komfortową spłatę kredytu — nawet takiego o stosunkowo wysokich kosztach.

Jak znaleźć dobry kredyt 30 tys?

Najprostszym sposobem będzie skorzystanie z porównywarki internetowej — takiej, jak na przykład Saverium. Posiada ona bowiem mnóstwo możliwości personalizacji oferty, dzięki którym w prosty sposób dobierzemy optymalny kredyt 30 tysdo naszych potrzeb.

Porównywarka taka pozwoli nam między innymi dobrać optymalny dla nas czas spłaty zobowiązania, podpowie, który bank oferuje ubezpieczenie kredytu, gdzie otrzymamy najtańsze finansowanie i nie tylko. Jest przy tym bardzo przejrzysta i intuicyjna — problemów ze skorzystaniem z niej nie będą mieli nawet seniorzy. Jeśli więc interesuje nas jasne przedstawienie warunków wszystkich potencjalnych kredytodawców — skorzystanie z porównywarki internetowej jest najlepszą opcją.

Sprawdź: kredyt 100 tysięcy