Dieta pudełkowa rozwiązuje mnóstwo problemów 2

Dieta pudełkowa rozwiązuje mnóstwo problemów

Catering dietetyczny dla wymagających

Po catering sięgamy zwykle jakiegoś powodu. Pod tym słowem kryje się bowiem usługa, która polega na przygotowaniu i dostarczeniu we wskazane miejsce gotowych potraw lub przygotowanie posiłków dla konferencji, wesela, czy przyjęcia. Zwykle dotyczy tzw. żywienia zbiorowego. Od kilku jednak lat usługa cateringu mocno poszerzyła swój zakres, wypracowując ofertę dla odbiorcy indywidualnego, który chętnie sięga po catering dietetyczny

[materiał zewnętrzny]

Dieta pudełkowa – oferta dla klienta indywidualnego

Dlaczego jedzenie pudełkowe jest adresowane do klienta indywidualnego? Ponieważ „pisane” jest po potrzeby i upodobania jednostki. Firma zajmująca się cateringiem indywidualnym komunikuje się ze swoimi klientami najczęściej poprzez stronę internetową. To za jej sprawą odbiorca dokonuje wszystkich formalności, sprawdza czy dana firma świadczy usługi w jego miejscu zamieszkania czy pracy, wybiera na stronie właściwą dla siebie dietę, ustala ilość dzienną posiłków, godziny dostawy, czas trwania usługi i w końcu opłaca wszystkie koszty. W ten sposób catering dietetyczny Warszawa trafia do niego każdego dnia umowy. Dieta pudełkowa z dostawą wzbudza jednak u wielu osób sporo wątpliwości. W jaki sposób skomponowane są posiłki, czy są smaczne i zdrowe, jak je wybierać, aby idealnie trafiały w gust? 

Catering dietetyczny z dostawą do domu czy pracy

Wszechstronna i dobrze przygotowana firma zajmująca się cateringiem pudełkowym przygotowana jest na wszelką ewentualność. Próbując ułatwić swoim odbiorcom wybór menu, grupuje posiłki pod kątem wspólnych cech nazywając czytelnie każdą z diet. Dieta Slim Fit zawiera 5 posiłków a każdy z nich posiada ściśle określoną z góry ilość kalorii. Dieta Gluten Free przeznaczona jest dla osób, które muszą lub chcą jeść posiłki wolne od glutenu. Diety wegetariańskie czy wręcz wegańskie to oferta jedzenia pudełkowego dla osób, które nie jedzą mięsa czy też żadnych produktów odzwierzęcych. Dieta pudełkowa z dostawą jest adresowana również do osób, które czynnie uprawiają sport i potrzebują wyżywienia o wyraźnym wskazaniu w doborze produktów, najczęściej białkowych. Tam również mocno liczy się kalorie, które powinny dostarczyć mnóstwo energii przetworzonej później na kondycję, masę, szybkość czy wydolność. Dieta pudełkowa może mieć wyraźne ograniczenia prozdrowotne. Dieta Low Carb niskowęglanowa skierowana jest do osób, które muszą dokładnie kontrolować reakcję organizmu jaka występuje zawsze po zjedzeniu posiłku. Właściwy dobór produktów przyspiesza metabolizm i sprzyja spalaniu cukru. 

Moda w cateringu dietetycznym

Catering dietetyczny silnie reaguje na trendy modowe odżywiania. Trudno bowiem ukryć, że i w tej sferze wiele do powiedzenia ma reklama i marketing. Dlatego catering dietetyczny we Wrocławiu zwykle dostosowuje się do trendów i tworzy w swojej ofercie zestawy posiłków zgodne z najmodniejszymi dietami, zwykle odchudzającymi. Dieta Keto Power to przykład zestawu posiłków adresowany do osób, które nie tylko chciałyby zmniejszyć masę ciała, ale chcą zrobić to zgodnie z określonymi zasadami. Tego rodzaju diety zawierają mnóstwo zdrowych i pożywnych produktów podporządkowanych odgórnie ustalonym cechom. 

Ale jaką dietę pudełkową wybrać?

Odbiorcy cateringu dietetycznego bardzo często decydują się na eksperymentowanie w doborze właściwej diety, chyba, że stan zdrowia czy restrykcyjny plan odchudzania nie pozostawiają im wyboru. Firmy zajmujące się cateringiem dietetycznym z dostawą zwykle służą pomocą poradą online w postaci dialogu z dietetykiem. Jeżeli dana firma w swojej ofercie posiada punkty stacjonarne, co zdarza się coraz rzadziej, szczególnie w ostatnich miesiącach, wówczas klient może poradzić się w kwestiach odżywiania kompetentnej osoby. 

Największą zaletą jedzenia pudełkowego jest dostawa na wskazany adres zestawów dań wystarczających na cały dzień. Gotowe posiłki, urozmaicone, smaczne i zbilansowane pod względem zawartości składników odżywczych i kalorii wystarczy odgrzać lub zjeść na zimno. A ich przewidywalny koszt pomaga w planowaniu comiesięcznych wydatków i kosztów utrzymania. 

 Firma FitApetit oferuje:
– catering dietetyczny w Poznaniu
– catering dietetyczny w Krakowie

Zapraszamy!