Gdzie najtaniej kupić pieluszki czy mleko? Ta aplikacja porówna ceny w marketach

Gdzie najtaniej kupić pieluszki czy mleko? Ta aplikacja porówna ceny w marketach

Porównywarka cen dla rodziców. Sprawdź ceny pieluszek, dziecięcych kosmetyków i akcesoriów. Zajrzyj do gazetek rabatowych

Jesteś świeżo upieczonym rodzicem? To oznacza, że twój czas jest teraz na wagę złota! Łatwa w obsłudze aplikacja zakupowa BLIX pomoże ci sprytnie zaplanować zakupy artykułów dla maluszka i nie tylko. W dodatku zrobisz to w najlepszych na rynku cenach, porównując promocyjne oferty najpopularniejszych marketów, drogerii czy osiedlowych dyskontów.

BLIX – rodzinne narzędzie zakupowe

Gdy w rodzinie pojawia się małe dziecko, świeżo upieczeni rodzice stają przed ogromem wyzwań, nie tylko tych związanych z opieką nad nowym członkiem rodziny. Zmienia się dotychczasowy plan dnia i wieloletnie przyzwyczajenia, ale też sposób gospodarowania domowym budżetem, w którym trzeba uwzględnić pieluszki, kosmetyki dziecięce, akcesoria dla niemowląt, mleko czy specjalne kaszki. Dzięki aplikacji zakupowej BLIX optymalnie zaplanujesz każde zakupy i ułatwisz sobie kontrolę nad codziennymi wydatkami. Błyskawicznie porównasz okazje cenowe, oferowane na wybrane artykuły, i w każdej chwili sprawdzisz czas trwania promocji. Natomiast dzięki liście zakupowej nie przeoczysz niczego, co cię szczególnie zainteresuje – a w celu jej stworzenia wcale nie musisz biegać po wszystkich swoich ulubionych sklepach.

Najchętniej odwiedzane sklepy w jednym miejscu

A konkretnie – w Twoim telefonie. Po zainstalowaniu aplikacji znajdziesz w niej listę najpopularniejszych sieci, oferujących m.in. produkty dla dzieci, takich jak Lidl, Biedronka, Tesco czy Pepco. Wystarczy kliknąć w wybraną nazwę sklepu, aby na ekranie ukazała się okładka gazetki z aktualnymi promocjami. Foldery wyświetlają się w odpowiedniej, dostosowanej do ekranu rozdzielczości, dzięki czemu bez trudu obejrzysz produkty na zdjęciach i zapoznasz się szczegółowo z ich opisami.

Sprawdź wszystkie promocje lub porównaj konkretne artykuły

Jeśli chcesz przejrzeć całą ofertę rabatową danej sieci, zamieszczoną w folderze, po kliknięciu w okładkę możesz wygodnie przeglądać kolejne strony. Aplikacja umożliwia też dodawanie na bieżąco interesujących nas pozycji do listy zakupowej – po kliknięciu w strzałkę strona z promocyjną ofertą wskoczy na listę, dzięki czemu nic nie przeoczysz. Szczegóły promocji masz zawsze pod ręką, możesz zerknąć w telefon tuż przed wejściem do sklepu, żeby szukać konkretnych produktów, na których zakupie ci zależy. To naprawdę pozwala oszczędzać czas!

Jeżeli skupiasz się na szukaniu najatrakcyjniejszej oferty na konkretne artykuły, możesz skorzystać z wygodnej, wbudowanej w aplikację wyszukiwarki. Wystarczy wybrać jedną z proponowanych kategorii produktów lub wpisać własną – Blix pokaże tylko te strony gazetek, które zawierają interesujące cię oferty. To wygodne, prawda?

Zbieraj korzyści, nie ulotki

Każdy z nas ma swoje ulubione sklepy, w których robi zakupy regularnie, niezależnie od promocji, a większość z nich oferuje dodatkowe korzyści dla stałych klientów. W aplikacji BLIX masz możliwość przechowywania wirtualnych kart lojalnościowych wybranych sieci, co pozwala uzyskać dodatkowe korzyści, które docenią nie tylko młodzi rodzice, ale wszyscy zwolennicy kupowania z głową.