Gdzie spędzić Boże Narodzenie 2019?

Gdzie spędzić Boże Narodzenie 2019?

Gdzie wyjechać na Boże Narodzenie w 2019 roku?

Już wkrótce rozpoczniemy coroczne odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia. Zanim zdążymy się zorientować, porwie nas prawdziwie świąteczna, zakupowa i kulinarna gorączka. Jest to wyjątkowy, rodzinny czas spędzany w gronie najbliższych w zaciszu własnego domu.


Jednakże nie brakuje wśród nas osób, które w tym okresie chętnie opuszczają swoje mieszkania i spędzają Wigilię poza domem. Gdzie udać się podczas tegorocznego Bożego Narodzenia? Jaki kierunek wybrać?

Magiczne miejsca na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie to zdecydowanie najbardziej magiczne oraz nastroje święta w naszym kraju. Przygotowania do nich rozpoczynają się bardzo często już na miesiąc przed, a zakupowemu szaleństwu z łatwością ulega każdy z nas.
Niektórzy jednak nie dają porwać się temu wirowi, spędzając te dni poza rodzinnym domem, w hotelach, zagranicznych apartamentach lub spokojnych okolicach z dala od cywilizacji. Jest to bowiem okres naprawdę długiego urlopu, który warto wykorzystać do maksimum!
Gdzie spędzić Boże Narodzenie, aby były to niezapomniane święta dla całej rodziny?

Boże Narodzenie w hotelu na Mazurach

Mazury to kierunek kojarzący się przede wszystkim z okresem wakacyjnym, jednakże cieszą się one sporym zainteresowaniem również zimą.  Rozległe spacerowe tereny, największe polskie jeziora przykryte tafami śniegu i lodu zachęcają do dalekich pieszych wędrówek i podziwiania tych krajobrazów z nieco innej, mroźniejszej perspektywy.
Idealnym momentem na przyjazd w te okolice są oczywiście święta! Boże Narodzenie w hotelu na Mazurach będzie wyjątkowym czasem dla całej rodziny. Masa atrakcji dla najmłodszych, przepyszne posiłki, w tym i wspólna wystawna kolacja bożonarodzeniowa, a także możliwość skorzystania z zabiegów SPA to tylko niektóre z pozycji wigilijnych pakietów, jakie znajdziemy na stronach internetowych wielu hoteli.

Święta za granicą

Święta poza granicami kraju brzmią zachęcająco. Zwłaszcza dla miłośników zimowych atrakcji, takich jak narciarstwo klasyczne lub narciarstwo biegowe, jeżdżenie na łyżwach, czy też popularne wśród najmłodszych saneczkarstwo! Państwa takie jak Austria, Szwajcaria, Włochy oraz Francja mogą poszczycić się doskonale przygotowanymi trasami oraz znacznie lepszymi warunkami do uprawiania tego typu sportów.
To właśnie dlatego są to kierunki bardzo często wybierane w okresie bożonarodzeniowym. Święta w takim miejscu z bliskimi, rodziną lub przyjaciółmi nabierają zupełnie innego charakteru!

Wigilia w górskich miejscowościach

Oczywiście nie trzeba ruszać się daleko, aby doświadczyć świąt niczym z obrazka lub reklamy. Ośnieżone szczyty górskie, wąskie zasypane uliczki przystrojone kolorowymi lampkami, a także kolorowe witryny sklepowe, znajdziemy również w naszych górach!
Możemy wybrać się do jednego z tamtejszych hoteli i zdecydować się na tak zwany „full service”. W tym przypadku nie musimy martwić się o posiłki, sprzątanie i wiele innych rzeczy. Po prostu odpoczywamy!
Drugą opcją jest zarezerwowanie domku lub apartamentu i spędzenie świątecznych dni w bardziej kameralnym gronie, po wigilijnej kolacji podziwiając górskie krajobrazy.
Boże Narodzenie w hotelu na Mazurach możesz spędzić w Hotel St. Bruno. Szczegóły oferty na stronie: http://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-pakiety-relaks/rodzinne-boze-narodzenie