Wynajem apartamentu nad morzem Gdańsk – pierwsze rodzinne wakacje

Wynajem apartamentu nad morzem Gdańsk – pierwsze rodzinne wakacje

Myślisz już o wakacjach? Może warto wynająć apartament w Gdańsku?

Podróż i wakacje z maleństwem, wymagają starannego przygotowania się do tematu i wybrania odpowiedniego wakacyjnego miejsca. Dlatego, jeśli wakacje 2019 mają być waszym pierwszym, wspólnym, rodzinnym wypadem, warto rozważyć opcję wynajmu apartamentu nad morzem w Gdańsku.

Wynajem apartamentu nad morzem Gdańsk – pierwsze rodzinne wakacje
Fot. billberry-apartments.pl

Dlaczego Gdańsk?

Gdańsk jest wspaniałym miejscem nie tylko pod względem historycznym, ale również słynące z masy atrakcji dla dorosłych, jak i dzieci. Miejsca i obiekty idealne na wspólne rodzinne wyprawy to bez wątpienia: Centrum Hewelianum, ZOO w Oliwie, molo w Brzeźnie, stadion Energa czy Park Oliwski. Oprócz tego różne muzea, wyprawy tramwajem wodnym na wyspę Westerplatte lub Hel (dzieci będą zachwycone fokarium), całodniowe zwiedzanie zamku krzyżackiego w Malborku czy wyjazd na pobliskie Kaszuby – znane jako polska Szwajcaria.

Oprócz pięknej architektury i zabytków znajdujących się na starym mieście Gdańsk oferuje również szeroki dostęp do Morza Bałtyckiego, gdzie można spędzić leniwe dni na plażowaniu, kąpielach wodnych, albo budowaniu zamków z piasku. Dla osób aktywnych istnieją możliwości sportowe takie jak plażowa siatkówka albo surfowanie po bałtyckich falach.

Jaka kwatera?

Oczywiście czasy szaleńczej młodości i wyjazdów na chybił trafił bezpowrotnie minęły. Jeśli wyjeżdżasz wspólnie z małymi dziećmi, jako rodzic musisz zadbać o 100% bezpieczeństwo oraz zapewnić rodzinie niezbędny komfort.

Wiemy, że takie wyjazdy mogą być wielką niewiadomą, szczególnie jeśli jest to wasz pierwszy raz i tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. Dlatego znakomitym i praktycznym pomysłem jest wynajęcie apartamentu nad morzem w Gdańsku. Jest to gwarancja maksymalnego komfortu i prywatności. Jako gość możesz liczyć na wysoki standard aranżacji wnętrz oraz praktyczne urządzone mieszkanie przystosowane dla całej rodziny. Tutaj znajdziesz oferty z apartamentami w Gdańsku https://billberry-apartments.pl/apartamenty-nad-morzem-gdansk

Wynajem apartamentu nad morzem Gdańsk – pierwsze rodzinne wakacje 1
Fot. billberry-apartments.pl

Jak wiadomo, każdy wyjazd wiąże się z większymi kosztami, wynajmując apartament, masz zagwarantowaną kuchnię, gdzie można przyrządzić szybkie śniadanie, lub kolacje. Oczywiście, jeśli nastawiasz się na maksymalny relaks, Gdańsk wprost roi się od wszelkiego rodzaju restauracji (wegetariańskich/wegańskich, pizzerii, włoskich, barów mlecznych itp. itd.). Wybór apartamentu da ci komfort podjęcia decyzji czy wolicie stołować się na własną rękę, czy raczej skorzystacie z dobrodziejstw gastronomii.

Wynajem apartamentu nad morzem Gdańsk – pierwsze rodzinne wakacje 2
Fot. billberry-apartments.pl

Apartamenty znajdują się blisko plaży oraz przystanków autobusowych/ tramwajowych co ułatwia poruszanie się po mieście. Jednak jeśli jesteś samochodem, nie musisz martwic się o miejsce parkingowe blisko apartamentu.

Wynajem apartamentu nad morzem w Gdańsku gwarantuje wysoki standard pomieszczeń, estetykę aranżacji wnętrz, funkcjonalność i wygodę. Co bardzo ułatwi wam wyjazd z maleńkim dzieckiem lub dziećmi. A wasze rodzinne wakacje będą jednymi z tych piękniejszych.