Majówka z dziećmi nad morzem. Dlaczego lepiej jest wyjechać do małej, mało popularnej nadmorskiej miejscowości?

Majówka z dziećmi nad morzem. Dlaczego lepiej jest wyjechać do małej, mało popularnej nadmorskiej miejscowości?

A gdyby tak wybrać się na rodzinny urlop do małej nadmorskiej miejscowości, takiej jak Mechelinki niedaleko Trójmiasta?

Na początku maja zwykle czujemy już pierwsze oddechy lata. Słoneczna pogoda i rosnąca temperatura powietrza kuszą, aby wykorzystać majówkę na pobyt nad Bałtykiem. A gdyby tak wybrać się na rodzinny urlop do małej nadmorskiej miejscowości, takiej jak Mechelinki niedaleko Trójmiasta? Wygodny wypoczynek w tym miejscu zapewnia przyjazny rodzinom aparthotel nad morzem Anchoria.

[materiał sponsorowany]

Majówka z dziećmi nad morzem. Dlaczego lepiej jest wyjechać do małej, mało popularnej nadmorskiej miejscowości?
Źródło: aparthotelanchoria.pl

Pierwsze wolne dni maja są dla wielu Polaków świetną okazją na zorganizowanie niedługiego urlopu jeszcze przed szczytem letniego sezonu.

Majówka w dużych ośrodkach nad morzem…

Popularnym kierunkiem majówkowych wyjazdów z dziećmi jest Bałtyk. W dużych i znanych ośrodkach nadmorskich wolne miejsca w hotelach spadają w tym czasie w szybkim tempie. Takie miasta, jak Gdańsk czy Kołobrzeg szykują się na przybycie dużej liczby turystów, chcących nacieszyć się pierwszymi promieniami słońca. Złoty piasek pokrywa się gęsto kocami i parawanami, tłumy ludzi spacerują w różnych kierunkach brzegiem morza, wokół pojawiają się hałaśliwe grupy młodzieży i rodziny z kapryśnymi dziećmi. Niezbyt zachęcająca perspektywa, prawda?

…i w małych miasteczkach

Inaczej jest w mniejszych miejscowościach. Czasem wystarczy oddalić się tylko trochę od dużego ośrodka nadmorskiego, aby wypocząć na pustych plażach. Zaledwie 15 km od obleganego Trójmiasta znajdują się mniej znane Mechelinki – spokojna wioska kaszubska z piaszczystym pasem wybrzeża. Plaże są w nich, nawet w sezonie, wolne od turystycznego oblężenia. Można tam znaleźć dla siebie zaciszną przestrzeń na rozłożenie koca i cieszyć się malowniczym otoczeniem. Dzieci będą się bezpiecznie i spokojnie bawić, pozostając cały czas pod czujnym okiem rodziców. Opieka nad pociechami w takim miejscu jest zdecydowanie mniej stresująca. Nie ma bowiem obaw, że zagubią się w tłumie turystów.

Apartamenty w Mechelinkach nad samym morzem

Mechelinki, mimo że są niedużą miejscowością, mogą pochwalić się sporą bazą apartamentów dla rodzin. Zaledwie kilka minut spacerem od plaży znajduje się hotel apartamentowy dla rodzin z dziećmi Anchoria. Dogodne położenie tego aparthotelu nad morzem pozwala zaoszczędzić czas na przejeździe na plażę i uniknąć nerwowego szukania miejsca parkingowego. Nie wymaga też obarczania się zbędnym bagażem. Wystarczy tylko założyć klapki, chwycić koc pod pachę i spakować prowiant przygotowany w wygodnej, apartamentowej kuchni. W razie konieczności szybko i wygodnie można wrócić do apartamentu, choćby po to, by wypożyczyć dostępny tam sprzęt plażowy.

Apartamenty dla rodzin z dziećmi nad morzem

Anchoria oferuje wygodne i przestronne rodzinne apartamenty w Mechelinkach. Zapewniają one prywatność, wygodę oraz dodatkowe atrakcje dla całej rodziny. Alternatywą dla plażowania będą wycieczki rowerowe po malowniczym rezerwacie przyrody Mechelińskie Łąki. Rowery można wypożyczyć w apartamentach Anchoria. Ciekawym pomysłem będzie też zwiedzanie pobliskiego Trójmiasta. A po intensywnym dniu wolny wieczór urozmaicą dostępne w hotelu gry.

Grubszy portfel

Nie można też zapominać, że pobyt w mniej znanych, nadmorskich miejscowościach będzie tańszy niż w dużych ośrodkach. Jest to szczególnie odczuwalne, gdy planujemy kilkudniowy urlop z całą rodziną. Specjalną ofertę majówkowego pobytu nad morzem przygotował hotel apartamentowy Anchoria.