Władysławowo - poznaj 5 powodów, dla których musisz tam pojechać jeszcze w tym roku 5

Władysławowo – poznaj 5 powodów, dla których musisz tam pojechać jeszcze w tym roku

Dlaczego warto jechać do Władysławowa?

Władysławowo to świetne miejsce na aktywny wypoczynek również we wrześniu. Masz wątpliwości? Poznaj 5 powodów przygotowanych przez portal Noclegowo.pl i daj się przekonać do wyjazdu.

[materiał sponsorowany]

1. To idealne miejsce na uprawianie sportów wodnych

Jeżeli chcesz spróbować windsurfingu, kitesurfingu czy żeglarstwa – musisz koniecznie przyjechać do Władysławowa! Zatoka Pucka to świetna okazja do uprawiania tych sportów, panują tutaj idealne warunki. Co ważne – podszkolisz się i spędzisz aktywnie czas na świeżym powietrzu!

2. Spędzisz tutaj czas aktywnie

Do dyspozycji przyjezdnych jest szeroki wachlarz propozycji na aktywne spędzanie czasu. Oprócz sportów wodnych, możemy skorzystać z okazji do odbycia lotu widokowego, spędzić wczasy “w siodle”, wybrać się na wycieczkę szlakami turystycznymi czy skoczyć na bungee. Codziennie na plaży odbywają się turnieje, zabawy i zajęcia fitness. Władysławowo nie zostawia mniejszego wyboru dzieciom – na miejscu można wysłać pociechy do szkółki żeglarskiej, dmuchanego miasteczka czy plażowego przedszkola. To jeszcze nie wszystkie możliwości, a już nie wiadomo na co się zdecydować! Może jednak relaks w SPA?

Źródło: noclegowo.pl

3. Możesz wybierać spośród 5 rodzajów atrakcji turystycznych

Lubisz zwiedzać? Świetnie się składa! Władysławowo to idealne miejsce, bo znajdziesz tutaj muzea, obiekty sakralne, parki, pomniki, wystawy i inne zabytki. Obowiązkowa do zaliczenia podczas pobytu jest oczywiście wizyta w porcie oraz w Domu Rybaka. A może lubisz łowić ryby? Wybierz się na 8-godzinny rejs po morzu i złów swojego dorsza na obiad!

4. Dostęp do morza i zatoki puckiej jednocześnie

14 kąpielisk – brzmi jak szeroki wybór, prawda? Nieważne czy wolisz spędzić czas nad spokojną zatoką czy poleżeć na plaży i wsłuchiwać się w kojący szum fal. We Władysławowie możesz robić jedno i drugie, nawet tego samego dnia jak tylko zmienisz zdanie! Czy to nie wspaniałe?

5. Co najmniej raz w tygodniu coś się dzieje

Lubisz brać udział w lokalnych wydarzeniach? To idealne miejsce, bo co najmniej raz w tygodniu (nawet poza sezonem) coś się tutaj dzieje! Wspólne spacery Nordic Walking, turnieje w badmintona czy tenisa stołowego. Do wyboru do koloru!

Władysławowo bardzo dba o mieszkańców i turystów – przekonasz się o tym odwiedzając stronę internetową gminy. Znajdziesz tam informacje na temat wszystkiego:
– imprez lokalnych,
– pomocy medycznej,
– strefy parkowania,
– bankomatów,
– możesz nawet odbyć wirtualny spacer po mieście.

Portal Noclegowo.pl dba o Twój nocleg w każdym miejscu, dlatego już teraz zarezerwuj nocleg we Władysławowie i sprawdź jakie inne atrakcje czekają na Ciebie na miejscu!