Modne gadżety na wakacyjny wyjazd - niezbędnik plażowicza

Modne gadżety na wakacyjny wyjazd – niezbędnik plażowicza

W wakacyjnym zamieszaniu łatwo jest jednak zapomnieć o kilku rzeczach, bez których trudno jest się obyć podczas plażowania

Lato w pełni, wakacje już się zaczęły – zapewne już planujesz swój urlop i być może jako cel swojej podróży wybrałeś w tym roku plażę, czy to nadmorską, czy nad jeziorem. W wakacyjnym zamieszaniu łatwo jest jednak zapomnieć o kilku rzeczach, bez których trudno jest się obyć podczas plażowania.

[materiał sponsorowany]

Modne gadżety na wakacyjny wyjazd - niezbędnik plażowicza
Źródło: mojagazetka.com/gazetka-promocyjna-pepco

Szukajcie, a znajdziecie

Kiedy przychodzi czas pakowania się na wakacyjny wyjazd, nie mamy głowy do niczego. Czy na pewno sąsiad nakarmi naszego kota? Czy przyjaciel podleje kwiatki? Czy po drodze nie będzie korków? Mając na głowie dziesiątki spraw łatwo jest zapomnieć o najbardziej kluczowych kwestiach, czyli o tym, co będzie dla nas niezbędne podczas urlopu. Przed wyjściem na ostatnie przedwakacyjne zakupy warto więc upewnić się, co będzie nam potrzebne – pomocna w tym będzie gazetka Pepco, której przeglądanie z pewnością przypomni o tym, co jeszcze nie znalazło się w plecaku czy walizce, a powinno.

Bez tego ani rusz

Wyjeżdżając na wakacje nad morze czy jezioro spodziewamy się zażywania kąpieli słonecznych i tych w wodzie. Aby móc w pełni cieszyć się zarówno słońcem, jak i wodą, trzeba zabrać ze sobą odpowiedni zestaw, czyli niezbędnik plażowicza.

Pierwszy element tego zestawu to oczywiście kostium kąpielowy. Tutaj możliwości są nieograniczone, bo na rynku jest ogromna ilość fasonów i wzorów – dotyczy to zarówno kostiumów damskich, jak i męskich szortów. Ważne jest, aby dobrze czuć się w swoim ciele, bo przecież nie warto psuć sobie wakacji brakiem pewności siebie czy dyskomfortem, jaki powodują niektóre fasony kostiumów kąpielowych.

Jeśli chodzi o praktyczne zakupy, to bardzo ważny jest zakup odpowiedniego ręcznika kąpielowego. Musi być odpowiednio duży, aby można było się na nim zarówno położyć, jak i w całości nim okryć, kiedy po wyjściu z wody okaże się, że słońce zaszło za chmury. Idąc na plażę trzeba też zadbać o to, by mieć gdzie pomieścić prowiant i wszystkie drobiazgi – najlepiej spisze się worek, plecak bądź wiklinowa torba lub koszyk, które są nie tylko praktyczne, ale do tego idealnie wpisują się w plażową modę.

Niezwykle istotna jest także ochrona przed promieniami słonecznymi. O ile prawie wszyscy uwielbiamy wygrzewać się w słońcu, to jego nadmiar może być niebezpieczny. Dlatego w godzinach, kiedy słońce jest wysoko na niebie, trzeba mieć przy sobie nakrycie głowy, które chroni przed udarami – czy to w formie czapki z daszkiem, czy eleganckiego kapelusza z dużym rondem. Oprócz tego, że uchronimy się przed przegrzaniem głowy, daszek i rondo uchronią delikatną skórę twarzy przed spieczeniem. Z równie dużą troską trzeba podejść do ochrony oczu w słoneczne dni.

W niezbędniku plażowicza muszą znaleźć się okulary przeciwsłoneczne, wyposażone w filtr chroniący oczy przed niekorzystnym wpływem słońca. Plażowicz noszący okulary może cały dzień wylegiwać się na plaży i nie marszczyć czoła czy przecierać oczu za każdym razem, kiedy słońce go dosięgnie. Nie zaszkodzi też dodać, że okulary przeciwsłoneczne wyglądają znakomicie na nosie plażowicza.

A Wy, co jeszcze dorzucilibyście do takiego niezbędnika?