Wczasy odchudzające, czyli intensywny trening w Fox Boot Camp

Wczasy odchudzające, czyli intensywny trening w Fox Boot Camp

W odchudzaniu ważne są dwie rzeczy: trening oraz odpowiednia dieta. Trenerzy połączą obie te sprawy.

W odchudzaniu ważne są dwie rzeczy: trening oraz odpowiednia dieta. Jeżeli o jednym z nich zapomnimy, nasze odchudzanie nie będzie tak skuteczne jak byśmy tego chcieli. Zaś wybierając się na wczasy odchudzające, trenerzy połączą obie te sprawy.

[materiał sponsorowany]

Wczasy odchudzające, czyli intensywny trening w Fox Boot Camp
Źródło: foxbootcamp.pl

Jak się odchudzać?

Na skuteczne odchudzenie nie ma jednej sprawdzonej domowej metody. Komuś pomoże jedna dieta, ktoś inny nie odczuje w ogóle jej działania. Jeżeli chcemy sami, na własną rękę, podjąć walkę z nadmiarem tłuszczu, czekają nas miesiące prób i błędów. A przecież można zrobić to prościej i skrócić czas oczekiwania z miesięcy do tygodni. Trzeba zainwestować w siebie i swoje zdrowie. Po pierwsze: zapisać się do dietetyka. Ułoży on dla nas indywidualną dietę, w której uwzględni m.in. naszą pracę (fizyczna, umysłowa), możliwości przyrządzania posiłków, a co najważniejsze – nasze preferencje, czyli jedzenie, jakie lubimy. Dzięki temu dieta nie będzie męcząca, ponieważ będziemy jedli to, co lubimy jednocześnie tracąc zbędne kilogramy. By zwiększyć efekt, musisz jednak wykonać drugi krok: zapisać się na siłownię. Trening na profesjonalnym sprzęcie z poradami eksperta da o wiele więcej niż samodzielne próby. Zwłaszcza, że gdy wydasz pieniądze na karnet, będziesz miał więcej motywacji, by z niego korzystać.

Szybciej, czyli wczasy odchudzające

Jednak jeżeli to cię nie zadowala i chcesz jak najszybciej zobaczyć efekt, zapisz się na wczasy odchudzające w Fox Boot Camp. To ośrodek treningowy położony we wschodniej części Mazur, w którym każdego roku setki osób zrzucają nadmiar kilogramów. Zobacz na stronie ośrodka szczegóły idei, jaka przyświeca jego właścicielowi. Wybierając się na wczasy odchudzające zyskujesz przede wszystkim czas. Rekordziści w trakcie jednego tygodnia tracą 7-8 kilogramów. Wszystko zależy oczywiście od stopnia naszego zaangażowania w trening oraz naszego organizmu. Niektórzy chudną szybciej niż inni, mimo stosowania tych samych ćwiczeń.

Co tam się robi?

Skoro już o ćwiczeniach mowa, to sprawdźmy, jakie aktywności wymyślili trenerzy. Ideą Fox Boot Camp jest trening na świeżym powietrzu. Wszystkie zajęcia odbywają się poza jakimkolwiek budynkiem, co przekłada się na większą różnorodność ćwiczeń. Pełną listę programu znajdziesz tu (https://www.foxbootcamp.pl/program). Jednak z pewnością nie będziesz narzekał na nudę, ponieważ trenerzy zadbali o to, by była ona jak najdłuższa. Obok „standardowych” gier zespołowych czy nordic walking znalazło się również miejsce dla ATB, tabaty, jogi oraz swiss ballu czy areoboxu.