Jedyna taka mapa Kaszub

Jedyna taka mapa Kaszub. Klikaj i zwiedzaj

Ponad 400 atrakcji, wszystko w jednym miejscu. Stworzona by Czytelnicy mieli wygodne narzędzie do planowania podróży

Mapa Kaszub jest najważniejszą częścią Przewodnika po Kaszubach Magazynu Kaszuby. Drugiej takiej w internecie nie ma.

Zgromadziliśmy na niej ponad 400 tzw. „lokalizacji”. Kryją się pod tą nazwą opisy (wraz z mapkami dojazdu i zdjęciami) atrakcji turystycznych na Kaszubach.

Mamy na niej zaznaczonych i opisanych 196 zabytków, 67 obiektów przeznaczonych do aktywnego wypoczynku, 64 muzea, 64 obiekty przyrodnicze, 20 tras rowerowych.

KLIKNIJ W PONIŻSZĄ MAPĘ I ODKRYWAJ Z NAMI KASZUBY

Jedyna taka mapa Kaszub
Mapa Kaszub – Przewodnik Magazynu Kaszuby.

 

Stworzona przez nas Mapa Kaszub ma na celu promocję tego regionu i umożliwienie naszym Czytelnikom wygodne planowanie podróży – nie tylko wirtualnych, ale również tych w świecie jak najbardziej realnym. Przeglądając nasz Przewodnik – klikając w poszczególne kaszubskie atrakcje, użytkownicy serwisu mogą zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat danego obiektu, również tymi praktycznymi, takimi, jak ceny biletów i godziny otwarcia. Zdjęcia zachęcą do samodzielnego zwiedzania. Mapka pozwoli sprawdzić lokalizację i zaplanować dojazd.

Niektóre atrakcje – a dokładniej rzecz biorąc – miejscowości, są opisane szerzej niż inne – np. Przywidz, Ostrzyce, Stężyca, Chmielno, Kartuzy.  Opisy obejmują w tych przypadkach również szlaki – rowerowe, piesze, nordic walking czy kajakowe, które przebiegają przez te miejscowości.

Kliknij w poniższe grafiki i sprawdź opisy miejscowości

Jedyna taka mapa Kaszub 4
Przewodnik Magazynu Kaszuby. Opis Stężycy.

 

Jedyna taka mapa Kaszub 3
Przewodnik Magazynu Kaszuby. Opis Ostrzyc.

 

Jedyna taka mapa Kaszub 2
Przewodnik Magazynu Kaszuby. Opis Kartuz.

 

Jedyna taka mapa Kaszub 1
Przewodnik Magazynu Kaszuby. Opis Chmielna.

Pod opisami miejscowości i atrakcji znajdują się linki do proponowanych  przez nas artykułów, reportaży, wywiadów, powiązanych tematycznie.

W ten sposób Przewodnik Magazynu Kaszuby może służyć nie tylko do planowania podróży, ale też do czytania – poznawania Kaszub zza biurka, przez internet.

Mapa Kaszub – prace ciągle trwają

Nasz Przewodnik Magazynu Kaszuby cięgle jest udoskonalany, bez przerwy go uzupełniamy i wzbogacamy o nowe treści, nowe zdjęcia.

Będziemy wdzięczni wszystkim Czytelnikom za uwagi i propozycje. Szczególnie zachęcamy do opisywania, fotografowania trakcji, które znacie i lubicie. Swoje sugestie, materiały tekstowe i zdjęciowe prosimy przysyłać na adres [email protected].