1

Biuro Rachunkowe Best Concept, jako Fabryka perspektyw.

[materiał sponsorowany]

Pan Kowalski nie miał na nic czasu. Kiedy musiał zajmować się fakturami, urlopami pracowników, umowami z nimi, rozliczeniami ze skarbówką, najnormalniej w świecie dostawał szału.

Pan Malinowski założył firmę w bardzo niszowej działalności. Zaledwie kilka takich firm działa na rynku europejskim. Specyficzny rynek, specyficzny klient – i specyficzny sposób na zarabianie pieniędzy. Już niejeden jego pracownik, nie rozumiejąc o co w tym chodzi, popełniał kardynalne błędy. Bardzo kosztowne zresztą.

Pani Nowak zatrudniała już wielu księgowych. Niestety, zawsze kończyło się podobnie. Spędzała wieczory na studiowaniu przepisów podatkowych. Rano dzwoniła i wskazywała rozwiązania owym „specjalistom”, którzy dzień wcześniej bezradnie rozkładali ręce.

Pan Kwiatkowski nie zna się na księgowości w ogóle. I wcale go nie ciągnie do tej dziedziny wiedzy. Chciałby robić to, co lubi i umie – a jest bardzo zdolnym rzemieślnikiem. Najbardziej jednak obawia się tych wszystkich papierów, dokumentów, podpisów i deklaracji.

Co łączy pana Kowalskiego z panem Malinowskim, z panią Nowak i panem Kwiatkowskim? Wszyscy oni spotkali się ostatnio w Gdyni, przy ul. Władysława IV. Przyjechali do Fabryki Perspektyw.

Po co tu przyjechali? Z fakturami, problemami? Podpisywać deklaracje i pisać pisma wyjaśniające do skarbówki?

Best Concept - Fabryka Perspektyw. Fot. archiwum własne.
Best Concept – Fabryka Perspektyw. Fot. archiwum własne.

 

Best Concept – Fabryka Perspektyw, to biuro rachunkowe.

Firma powstała dla małych i średnich firm. Świadczy usługi księgowe i podatkowe.

Jednak… Jak zapewniają jego właściciele, biur rachunkowych jest dużo, zaś Best Concept – tylko jeden.

Co kryje się pod tym hasłem?

Przede wszystkim: sprawny i dynamiczny zespół specjalistów, przy czym „księgowy” to niewłaściwe określenie. To specjalista w dziedzinie księgowości, rachunkowości, prawa, zarządzania kadrami. To osoba wyróżniająca się wiedzą.

Dynamiczna, zaangażowana w rozwiązywanie problemów klientów. Wybiegająca myślami do przodu, przewidująca. Dostrzegająca przeszkody zanim się one pojawią.

To osoba wyróżniająca się znajomością problemów biznesowych. To na pewno nie jest ktoś, kto żyje tylko w świecie kodeksów, rozporządzeń i innych przepisów, ale doradca który wie, jak cenny jest czas przedsiębiorcy, jak ważne w prowadzeniu biznesu jest bezpieczeństwo podatkowe, a w zarządzaniu – informacja księgowa.

***

„Chcemy wyróżniać się nie tylko wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, ale także bardzo dobrym zrozumieniem istoty działalności biznesowej naszych Klientów. Zależy nam na zaangażowaniu się w ich sprawy, kreatywnym podejściu, terminowości i dokładności.” – czytamy na stronie internetowej firmy Best Concept – Fabryka Perspektyw.

***

Pani Nowak, pan Kowalski, pan Malinowski i pan Kwiatkowski – co robią w Fabryce Perspektyw? Siedzą przy stoliku, piją dobrą kawę i się śmieją. Opowiadają sobie anegdoty. Wpadli tak sobie, akurat tędy przechodzili. W ogóle nie rozmawiają o księgowości. Od kiedy stali się klientami biura rachunkowego Best Concept– Fabryka Perspektyw, mają inne, ważniejsze sprawy na głowie.

***

Fabryka Perspektyw Sp. z o.o.
ul. Władysława IV 28 (pod filarami)
81-361 Gdynia
NIP: 5862281206
REGON: 221828742
KRS: 0000450917

tel. +48 500 124 144

[email protected]

Strona internetowa: http://fabrykaperspektyw.pl