KONKURS FOTOGRAFICZNY

Przyślij nam zdjęcie wykonane na Kaszubach i weź udział w konkursie z atrakcyjną nagrodą!

Ogłaszamy konkurs fotograficzny Magazynu Kaszuby.

Do wygrania jedna, jedyna główna nagroda: MAGAZYNEK załadowany kaszubską amunicją.

Zawartość MAGAZYNKU można obejrzeć w galerii poniżej.

Serdecznie dziękujemy sponsorom:

Wydawnictwu kartograficznemu EKO-KAPIO, które ufundowało:

 • przewodnik po Kaszubskim Parku Krajobrazowym
 • mapę po Kaszubskim Parku Krajobrazowym

Stowarzyszeniu Turystyczne Kaszuby, które ufundowało:

 • Gra pamięć – nazwy tych samych obrazków są w j. polskim i kaszubskim; komplet ołówków; pendrive; smyczka; notes z długopisem
 • Komplet przewodników Aktywne Kaszuby
 • Przewodnik turystyczny po regionie, mapa i katalog parków rekreacyjno – naukowych na terenie Szwajcarii Kaszubskiej

Pawłowi Ruszkowskiemu, który ufundował swoją płytę ARS POETICA .

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu magazynkaszuby.pl, firma AREA PRESS, z siedzibą w Kartuzach, ul. Sambora 22c/1.
 2. Celem konkursu jest promocja Kaszub. Zdjęcia, które będą oceniane w konkursie powinny ukazywać atrakcyjność regionu Kaszub i jego specyfikę.
 3. Żeby wziąć udział w konkursie trzeba w dniach od 19.04.2016 do 28.04.2016 (do godz. 12.00) przysłać e-mailem zdjęcie zrobione na Kaszubach (w dowolnym czasie), na adres: [email protected]. Zdjęcia nadesłane po tym terminie nie wezmą udziału w konkursie.
 4. Nadesłane zdjęcie: 1. Nie może zajmować na dysku więcej miejsca niż 8 MB. 2. Musi być zapisane w formacie jpeg, bmp, png. 3. Musi zostać opisane informacjami: imię i nazwisko, adres emailowy i telefon autora, miejsce i data wykonania zdjęcia. Informacje te powinny znajdować się w wysłanym na konkurs e-mailu zawierającym konkursowe zdjęcie.
 5. Jeden uczestnik konkursu może przysłać tylko jedno zdjęcie.
 6. Zdjęcia będą publikowane na stronie internetowej www.magazynkaszuby.pl, w specjalnie przeznaczonym do tego celu artykule, w zakładce AKTUALNOŚCI. Organizator zobowiązuje się do publikacji zdjęcia w terminie 24 godzin od otrzymania go e-mailem.
 7. Uczestnicy, nadsyłając zdjęcia na konkurs, wyrażają zgodę do wykorzystywania swoich zdjęć w związku z konkursem, przez organizatora konkursu, wydawcę serwisu internetowego magazynkaszuby.pl – firmę AREA PRESS. Organizator konkursu zobowiązuje się każdorazowo publikowane zdjęcie opisywać imieniem i nazwiskiem jego autora.
 8. Organizator konkursu zapewnia, że dane personalne autorów zdjęć nie zostaną wykorzystane do celów marketingowych, sprzedażowych, nie zostaną też przekazane innemu podmiotowi.
 9. Zdjęcia będą oceniane przez czteroosobowe JURY: 1. Przewodniczący JURY – Maciej Moskwa – jeden z najwybitniejszych w Polsce fotoreporterów, laureat tegorocznej głównej nagrody w polskiej edycji konkursu GRAND PRESS PHOTO. 2. Członek JURY – Artur Sikorski, kartograf, instruktor terenoznawstwa, właściciel wydawnictwa EKO-KAPIO, wydawca map i przewodników po Kaszubach. 3. Wojciech Okroj – prezes Stowarzyszenia Turystyczne Kaszuby, 4. Tomasz Słomczyński – redaktor naczelny Magazynu Kaszuby. Obrady JURY odbędą się w dniu 28.04.2016, po godz. 12.00. Członkowie JURY w wyborze zdjęć będą kierowali się celem konkursu, który został określony w p. 2 niniejszego regulaminu.
 10. Ogłoszenie wyników nastąpi w piątkowym wydaniu Magazynu Kaszuby, w dniu 29.04.2016. Wydanie to ukaże się w internecie do godz. 14.00.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!