książka z wydrukowanymi fotoobrazami

Fotoobrazy – świetny sposób by zachować magii zdjęć na dłużej

Urlop to niewątpliwie czas pełen beztroski i relaksu, a także świetna okazja do spróbowania nowych aktywności, bądź zwiedzania. Przepełnione śmiechem i masą atrakcji chwile, warto natomiast zachować w pamięci, by wracać do nich latami. By zaś zatrzymać cenne wspomnienia na dłużej i dzielić się owym błogim czasem z resztą świata, po powrocie z wyjazdu warto stworzyć piękne pamiątki ze zdjęć. Mogą to być zarówno zdobiące ścianę kolaże, jak i kolorowe kubki z fotografiami – ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Z kolei w pierwszą podróż po bajkowe kadry najlepiej udać się na Kaszuby.

Wyjątkowe momenty zebrane w kolaż

Urokliwa, obfitująca w bogactwa przyrodnicze oraz kulturowe kraina, zapewni nam idealny materiał do późniejszego wykreowania unikalnych produktów. Któż bowiem nie marzy o zabawnym portrecie z alpaką, czy barwnych migawkach z zajęć w pracowni ceramiki. Ponadto, Kaszuby to jednak przede wszystkim niezwykle różnorodny region, słynący z gościny gospodarzy, pysznej lokalnej kuchni i wielowiekowej tradycji (własny język, smakowita kuchnia, tradycyjne stroje ludowe i zwyczaje). Tym samym, zdecydowanie jest tu co fotografować.

Fantazyjny kolaż ze zdjęć może, chociażby stać się oryginalnym pomysłem na prezent dla bliskich i nietuzinkową dekoracją w jednym. Co więcej, podobny kolaż zdjęć w postaci przestrzennej, gustownej  ramki bez dwóch zdań wprawi w dobry nastrój znajomych i rodzinę, ale też zachwyci każdego gościa, odwiedzającego dom. Oprócz tego wielkim atutem jest fakt, iż identycznego gadżetu nie znajdziemy nigdzie indziej.

Magia uśmiechu

Z drugiej strony, równie inspirującym produktem i odpowiedzią na kreatywny upominek będzie magiczny kubek – wraz ze zmianą temperatury zadzieje się prawdziwa magia, a wysokogatunkowa ceramika z powłoką termiczną gwarantuje trwałość i piękny wygląd. Dodatkowo kubki dostępne są  formatach: klasycznym oraz panoramicznym, a do wyboru mamy różne rodzaje szablonów projektowych.

Kaszubskie pejzaże, wypady rowerowym szlakiem i spływy kajakowe będą zatem prezentować się na kubku niesamowicie, a kawa pita z takiego cacka musi smakować wybornie. Jednym słowem, te wdzięczne przedmioty umilą nam dni i przeniosą w całkiem inne, przyjemne miejsce. Poza tym spoglądając na ulubione zdjęcia jeszcze raz przeżyjemy emocje, które towarzyszyły nam na urlopie.

Wpis reklamowy cewe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *