Ucz się pod okiem najlepszych

Ucz się pod okiem najlepszych

Nauka języka obcego może być przygodą

Rok szkolny za pasem, wakacje zbliżają się ku końcowi. Mało tego – pogoda również przestała rozpieszczać. Warto więc dobrze spożytkować pozostały czas. Można naładować akumulatory w słonecznych krajach, a przy okazji zacząć przygotowywać się do szkolnych wyzwań, ucząc się wybranego języka obcego pod okiem profesjonalnej kadry.

[materiał zewnętrzny]

Poznaj nową jakość nauki

Bez względu na to, czy języki obce chłoniesz jak gąbka, czy też nauka ich przychodzi ci z trudem, powinieneś zdecydować się na obóz organizowany przez firmę Atas. Lata doświadczenia pozwoliły wypracować program dopasowany pod konkretnego klienta, dzięki czemu nie ma mowy o tym, aby trafić do grupy, która odbiega poziomem. To niezwykle ważne, ponieważ pomaga w szybkiej nauce oraz niweluje nierówności znane ze szkolnych ławek.

Co więcej, wyjazd z firmą Atas to gwarancja braku monotonii. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która charakteryzuje się wyjątkowym podejściem do uczestników. Poznasz nową jakość nauki – zupełnie inną niż ta szkolna. Nie korzysta się tu ze sztampowych rozwiązań, które zamiast rozniecić chęć do nauki, gaszą ją.

Należy też pamiętać, że nie ma tu miejsca na przesyt – odpowiednio zbalansowany plan dnia pozwala szybko nauczyć się nowych zagadnień, ale też odpocząć. W ten sposób młody umysł pozostaje cały czas świeży, odprężony i gotowy do dalszego działania. Wolny czas pod okiem opiekunów to ciekawe atrakcje, ale też leniuchowanie w promieniach słońca.

Wybierz kierunek i ruszaj w drogę!

Atas jednak to nie tylko wiele języków do wyboru, świetna atmosfera i profesjonalna kadra. To także możliwość wyjazdu w miejsca, o których się zawsze marzyło. Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Austria, Francja, Hiszpania, Malta czy Cypr. A może nawet Stany Zjednoczone? Wiele krajów i równie wiele miast – w ten sposób można zwiedzić naprawdę sporą część świata, a przy okazji podszkolić się w wybranym języku.

Obozy językowe to idealne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy chcą być podczas wyjazdu wśród osób o podobnych zainteresowaniach. Luźną atmosferę i przyjazne środowisko docenią zwłaszcza ci bardziej wstydliwi kursanci – wspólne tematy do rozmów pozwalają szybciej się otworzyć i nawiązać nowe znajomości.

Podczas całego trwania pobytu młodzież jest pod opieką doświadczonych nauczycieli oraz opiekunów. Nie warto też się obawiać zakwaterowania u lokalnych rodzin. Atas wnikliwie analizuje i selekcjonuje domy, w których będą przebywać uczestnicy obozów. Co więcej – pobyt u takiej rodziny to możliwość ugruntowania wiedzy, ponieważ cały czas rozmawia się w obcym języku.