Czy warto postawić na szkolenie z zarządzania sobą w czasie? - Magazyn Kaszuby

Czy warto postawić na szkolenie z zarządzania sobą w czasie?

Umiejętność właściwego planowania działań w ciągu dnia, a nawet całego tygodnia może znacznie poprawić naszą efektywność. A co za tym idzie, wpłynie pozytywnie nie tylko na życie zawodowe, ale również prywatne! Przekonaj się, czy warto wybrać szkolenie z zarządzania sobą w czasie, czy jest to raczej marnotrawstwo zarówno pieniędzy, jak i energii.

Też masz wrażenie, że czas niekiedy ucieka Ci przez palce, a ośmiogodzinny dzień pracy mija w mgnieniu oka? Przez to musisz zostawać po godzinach, bądź zabierać swoje obowiązki do domu i zamiast wieczory spędzać z rodziną, czy na realizowaniu swojej pasji, skupiasz się na kończeniu zadań, które miałeś zrobić rano? W takim razie zarządzanie sobą w czasie to Twoja słaba strona. Koniecznie musisz nad tym popracować, ponieważ w ten sposób zadbasz nie tylko o swoją karierę zawodową, ale również sferę prywatną! W jaki sposób to zrobić? Podpowiadamy.

[materiał zewnętrzny]

Szkolenie z zarządzania sobą w czasie – czy warto je wybrać?

Niektóre osoby mają dobrze rozbudowany zmysł organizacyjny i nie mają najmniejszych trudności z właściwą organizacją swojego dnia. Ich harmonogram jest napięty, jednak bez problemu wypełniają swoje obowiązki służbowe w wyznaczonych godzinach, a następnie mogą przejść do przyjemności i swojego hobby. Jeżeli Ty masz z tym trudności – szkolenie zarządzanie sobą w czasie może okazać się dla Ciebie prawdziwym zbawieniem. Tego typu kursy są organizowane również online, co jest bardzo wygodną propozycją, ponieważ możesz je odbyć w zaciszu własnego domu, bez konieczności uciążliwego dojazdu. Co ważne, warto abyś wybrał takie szkolenie, które opiera się na nowoczesnych metodach, które są odpowiednio dostosowane do tak dynamicznie zmieniającego się świata.

Zarządzanie sobą w czasie – plan kursu 

Na polskim rynku działa kilka firm, które realizują szkolenia z zarządzania sobą w czasie. Warto postawić na taki kurs, który zawiera w sobie takie zagadnienia jak autoanaliza własnego stylu działania, określenie priorytetów w harmonogramie, zasada Pareto, analiza ABC, lista zadań oraz celów do zrealizowania, Matryca Eisenhowera, neurobiologia w zarządzaniu czasem czy oś czasu jako narzędzie coachingowe. Praktyczny i kompletny kurs tego typu realizuje firma SQD Alliance.

To również cię zainteresuje...

Najnowsze Artykuły