Jak zarezerwować wizytę w placówkach Grupy LUX MED ?

Jak zarezerwować wizytę w placówkach Grupy LUX MED ?

Rejestracja w Centrum Medycznym LUX MED nie sprawia kłopotów pacjentom

LUX MED to lider prywatnych usług zdrowotnych w naszym kraju. Jest częścią grupy międzynarodowej, działającej jako świadczeniodawca medycznych usług oraz ubezpieczyciel. Skorzystanie z takowych świadczeń ma wiele korzyści. Najważniejszą jest skrócenie czasu oczekiwania na wizytę, gdyż jest on zdecydowanie mniejszy niż w przypadku konsultacji na NFZ. Dodatkowo nie trzeba dzwonić na rejestrację, ponieważ istnieje znacznie szybszy sposób, który został opisany w poniższym artykule.

[materiał sponsorowany]

Rezerwacja wizyty online – niezbędna rejestracja na Portalu Pacjenta

Żeby zarezerwować wizytę online, trzeba posiadać konto na Portalu Pacjenta. Obecnie jest to jedyny sposób. Profil musi być założony po zakupie pakietu i otrzymaniu wszelkich informacji niezbędnych do rejestracji. Po zalogowaniu się na konto można nie tylko umówić się na poradę lekarską, ale również zobaczyć swoje wyniki badań i wszelką dokumentację. W celu usprawnienia korzystania z portalu warto pobrać aplikację mobilną.

Jak wygląda rezerwacja wizyty online?

Będąc zalogowanym na swoje konto na Portalu Pacjenta, można w łatwy sposób zarezerwować wizytę lekarską. Daje to również możliwość uprzedniego sprawdzeniu grafiku specjalisty, do którego pragniemy się udać. Aby zamówić konsultację, nie trzeba posiadać żadnych wybitnych zdolności, gdyż jest to bardzo proste i szybkie. Na głównej stronie portalu można wyszukać konkretnego lekarza lub użyć zaawansowanego wyszukiwania.

Kolejnym krokiem jest kliknięcie pole, umożliwiające zarezerwowanie wizyty u wybranego specjalisty. W ten sam sposób należy umówić się na badania. Jeśli któreś z nich wymaga skierowania, trzeba wejść do zakładki o tej samej nazwie i wybrać „rezerwuj badania”. Przed każdą wizytą niezbędne jest potwierdzenie przybycia, równoznaczne z wyciągnięciem kartoteki konkretnego pacjenta. Dokonuje się tego przez wiadomość SMS lub aplikację mobilną.

Rejestracja telefoniczna? Nie ma problemu!

Nie ma problemu, żeby umówić się na wizytę telefonicznie lub w samej placówce LUX MED. Pierwszy sposób wymaga połączenia się z infolinią, z której zostaniemy przełączeni do konkretnego punktu, a następnie pokierowani przez konsultanta. Ten wybór zabierze nam sporo czasu i nie będziemy mieli przed sobą dni i godzin, w których przyjmuje nasz specjalista.

Wybierając opcję rezerwacji poprzez osobiste stawienie się w placówce, zostaniemy pokierowani przez rejestratorkę. To dobry sposób, jeśli kończymy jedną konsultację i pragniemy zarezerwować kolejną. Część badań oraz wizyt wymaga stawienia się w punkcie, żeby potwierdzić przybycie.

Rezerwacja konsultacji ze specjalistą w placówkach LUX MED jest bardzo wygodna i komfortowa. Ponadto, można dokonać rejestracji na kilka sposobów, które oszczędzą nasz czas. Rezerwacja online jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, komu nie są obce urządzenia mobilne. Jeśli jednak nie mamy takich umiejętności, LUX MED pozostawia nam do wyboru kontakt telefoniczny lub osobiste stawienie się w punkcie. Warto pamiętać, że wybierając usługi tego świadczeniodawcy, skracamy swój czas oczekiwania na konsultację.

Artykuł powstał we współpracy merytorycznej z mediccentre.pl