Hanza Pałac w Rulewie - SPA, restauracja, mnóstwo atrakcji w otoczeniu Borów Tucholskich

Hanza Pałac w Rulewie – SPA, restauracja, mnóstwo atrakcji w otoczeniu Borów Tucholskich

Najważniejszym punktem pobytu w Hanza Pałac wellness & spa są różnego rodzaju zabiegi realizowane w strefie spa

Polska mapa ośrodków wypoczynkowych i spa jest coraz gęściejsza. Z roku na rok przebywa kolejnym miejsc, które chwalą się swoimi ofertami, możliwościami i nienaganną lokalizacją. Niestety mało który tego typu ośrodek swoją realną jakością dorównuje reklamom. Warto więc zwracać szczególną uwagę na te miejsca, które cechują się bardzo wysoką jakością oraz szeroką ofertą. A takim miejscem z całą pewnością jest Hanza Pałac.

Kilka podstawowych informacji

Gdzie się dokładnie mieści i jakie ma zalety? Hanza Pałac to hotel typu Wellness & Spa, który zasłużył sobie na aż cztery gwiazdki. Oferuje więc kompleksową obsługę hotelową, restauracyjną, lecz również tą z zakresu Spa, wypoczynku, ale też i możliwością realizowania konferencji biznesowych.

Hotel ten mieści się w miejscowości Rulewo, która położona jest niedaleko Grudziądza. Ogromnym plusem lokalizacji jest bliska odległość od trasy szybkiego ruch A1, co zapewnia doskonały dojazd właściwie z każdego miejsca polski. Jest to okolica bardzo blisko położona od borów tucholskich, co powoduje, że jeszcze bardziej nabiera ona uroku i walorów relaksacyjnych. W końcu hotele bory tucholskie należą do rzadkości, więc dobrze jest skorzystać z oferty jednego z nich.

[materiał sponsorowany]

Oferta hotelowa

W jakiego rodzaju pokojach mogą przebierać potencjalni goście tego hotelu? Tutaj oferta jest stosunkowo standardowa. W pięknym, odrestaurowanym pałacyku, który zlokalizowany jest w ponad 200-letnim parku, znajdują się 52 pokoje. Większość z nich to pokoje o klasie standard, które dają możliwość wygodnego i komfortowego spędzenia wypoczynku. Są też pokoje typu deluxe o nieco wyższym standardzie, jak i pokoje Studio dla rodzin z dziećmi oraz apartamenty.

Ogromnym plusem dostępnych pokojów jest szeroki zakres ich przeznaczenia. Bez problemu można dobrać pokój dla biznesmena, który tylko chce odpocząć i nieco popracować, dla rodziny z dziećmi, czy też dla pary młodej lub po prostu dwójki zakochanych osób spędzających razem weekend.

Oferta Spa

Najważniejszym punktem oferty bory tucholskie spa Hanza Pałac, jest oczywiście aspekt Spa. W nowo powstałym obok pałacyku obiekcie znajduje się nie tylko strefa spa, lecz również strefa basenowa. Jest to obiekt niezwykle urokliwy i pięknie zaprojektowany, co powoduje, że samo spędzanie w nim czasu staje się przyjemnością dla gości.

Oferta tego miejsca trafi w gust każdej osoby. Można tu nie tylko relaksować się na basenie, lecz również hartować własne ciało poprzez przebywanie w strefie saun i łaźni parowych, jak i również regenerować swoje ciało w strefie spa, składającej się łącznie z aż sześciu gabinetów. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z oferty pokoju relaksu, w którym realizowane są liczne zabiegi relaksujące i upiększające. Pełna oferta SPA dostępna na stronie: https://hanzapalac.pl/22/wellness__spa

Zabiegi w spa bory tucholskie

Nie da się ukryć, że najważniejszym punktem pobytu w Hanza Pałac wellness & spa – bory tucholskie, są różnego rodzaju zabiegi realizowane w strefie spa. Ich różnorodność i szeroki zakres pozwalają dobrać coś odpowiedniego dla każdego gościa.

Absolutną podstawą są tu oczywiście różnego rodzaju masaże. W pełni wykwalifikowana kadra masażystów zrealizować może masaż klasyczny, gorącymi kamienia, kinesio taping, a także masaż leczniczy, aromaterapeutyczny, czy też masaż stóp z elementami akupresury i masaż autorski Pałacu Hanza. Oprócz tego w strefie spa zrealizować można liczne zabiegi twarzy taki jak głębokie nawilżenie czy też lifting i rozświetlenie.

Oferta spa to również nieco bardziej wyspecjalizowane zabiegi, takie jak masaże dla kobiet w ciąży, które obejmują np. masaż obręczy barkowej, lub hipoalergiczny masaż twarzy, szyi i dekoltu. Dodatkowo znaleźć w ofercie można masaże typowo męskie, jak i nieco słabsze dla dzieci i nastolatków. Uzupełnieniem oferty są liczne zabiegi na całe ciało takie jak zabieg wyszczuplająco-rozświetlający, czy też peeling różany.

Pozostałe atrakcje

Ogromną zaletą tego miejsca jest oprócz oczywiście przepięknego krajobrazu i genialnych zabiegów, również pozostałe okoliczne atrakcje. Wśród nich polecić można park linowy, którym zainteresują się dzieci, wypożyczalnia rowerów, stadnina koni czy też nawet możliwość zrealizowania spływu kajakowego. Powoduje to, że pobyt w tym miejscu jest rzeczą kompletną. Nie tylko można odpoczywać, lecz również spędzać czas po prostu aktywnie.

A może coś dla biznesu?

Choć powszechnie się uważa, że takie miejsca służą jedynie do relaksu i wypoczynku, to jednak hotel spa bory tucholskie idealnie nadaje się również do organizowania konferencji naukowych lub biznesowych. W obiekcie znajdują się liczne sale konferencyjne, które swoimi możliwościami, oraz wyposażeniem w pełni odpowiadają nawet najbardziej wymagającym klientom. Ogromnym plusem jest w tym wypadku całkowita opieka zapewnionego przez hotel koordynatora, który czuwa nad każdym aspektem realizowanego spotkania.

Czy warto odwiedzić to miejsce?

Na koniec pozostaje ostatnie pytanie, czy faktycznie warto odwiedzić to miejsce i zrealizować w nim np. romantyczny weekend dla dwojga bory tucholskie, czy też pobyt biznesowy lub rodzinny? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jak najbardziej tak, ponieważ oferta jest kompletna, doskonale zbudowana i w pełni profesjonalna. A takie połączenie rzadko kiedy się zdarza.