Halupczok- luksusowa marka mebli kuchennych w Gdańsku 4

Halupczok- luksusowa marka mebli kuchennych w Gdańsku

Kolory piaszczystej plaży i gdańskiego Żurawia w twojej kuchni.

W marcu 2020 r. na wnętrzarskiej mapie Trójmiasta pojawi się nowe inspirujące miejsce wypełnione światowym wzornictwem. Producent ekskluzywnych mebli na wymiar z Opolszczyzny otwiera pokazowy salon kuchni Gdańsk Halupczok.

Już wkrótce kuchnie Gdańsk Halupczok

Nowo powstający salon Halupczok Gdańsk zwiększy łączną liczbę showroomów marki do 12. Otwarcie nastąpi już niebawem, bo 6 marca 2020 r. Dla miłośników dobrego designu firma, z sukcesem operująca na rynku meblarskim od ponad 15 lat, wypełniła nowy salon nowoczesnymi kuchniami, a wśród nich: Ariana, Marsala, Imperia, Eleganza i Marrone. Salon kuchnie Gdańsk Halupczok będzie się znajdował w popularnym, znanym w Trójmieście miejscu: Galerii City Meble.

Halupczok, swój pierwszy salon otworzył w 2004 r. w Dobrodzieniu, zagłębiu stolarskiego rzemiosła, dzisiaj jest już marką rozpoznawalną w Polsce i Europie, mając w swoim portfolio realizacje zarówno na starym kontynencie, jak i poza nim. Salon Halupczok w Gdańsku oferuje szeroką gamę designerskich mebli, których projekty oparte są o nowoczesne wzornictwo. Kuchnie na wymiar Gdańsk Halupczok to doskonały sposób na stworzenie stylowego wnętrza. 

Nowoczesne kuchnie na wymiar w Trójmieście

Salon Halupczok Trójmiasto oferuje kolekcje mebli kuchennych na wymiar dla osób, które odwiedzając Trójmiasto, zauroczą się jego niepowtarzalnym charakterem i zechcą zabrać do domu namiastkę jego stylu w postaci kuchni. Gdańsk, to miasto zabytkowe, o wieloepokowej oraz nowoczesnej architekturze tak, jak różnorodne są style kuchni Halupczok. W projektach wyeksponowanych w Gdańsku kuchni odnaleźć będzie można inspiracje czerpane z harmonii i niepowtarzalności gdańskiego krajobrazu oraz połączenia tradycji z nowoczesnością. 

Meble na wymiar Gdańsk odbiciem najbardziej imponujących cech miasta

Gdańsk, Gdynia i Sopot – trzy różne miasta, które łączą dwie wspólne cechy: Zatoka Gdańska i salon Halupczok. Bliskie położenie miast trójmiejskiej aglomeracji powoduje, że z łatwością można odwiedzić salon Halupczok i przekonać się o wyjątkowości mebli kuchennych na wymiar.

Żuraw to symbol Gdańska i morskiego charakteru miasta. Głębia jego koloru stała się inspiracją dla stworzenia nowoczesnej kuchni Marsala, wyeksponowanej w salonie kuchnie Gdańsk. Masywna sylwetka żurawia, lekko wychylona nad Motławę, podobnie jak imponująca wysokość w Marsali, wyraźnie dominuje nad całością zabudowy Długiego Pobrzeża.

 

Każdy, kto choć przez chwilę zaznał piękna wschodzącego słońca nad gdańskimi plażami, odnajdzie te kojące wspomnienia w deseniu kuchni Marrone. Połyskujące fronty meblowe, dzięki zatopionym w nich drobinkom brązu są tak wyjątkowe i niepowtarzalne, jak unikalny jest słoneczny blask mieniący się w falującej tafli morza. Marmurowy wzór wyspy kuchennej przywodzi na myśl piaskowy krajobraz rozległych gdańskich plaż. Zob. https://meble-halupczok.pl/produkty/prestige-line/marrone/

 

Klasyczne piękno kuchni Eleganza, jest niczym nowoczesne spojrzenie na tradycję uosobione w gdańskich kamienicach, usytuowanych przy ul. Długiej. Ich wąskie fasady zwieńczone szczytami bądź attykami, bogato zdobione herby, figury alegoryczne i postacie antycznych bohaterów, doskonale korespondują z nowoczesnymi elementami zabudowy. Projekt nowoczesnej Eleganzy podobnie oparto na symbiozie klasyki z nowatorstwem.  

Wymienione kuchnie na wymiar Halupczok, wraz z nowatorskimi rozwiązaniami poznać można w salonie kuchnie Gdańsk (Galeria City Meble, Al. Grunwaldzka 211) https://meble-halupczok.pl/salony/kuchnie-gdansk/, który już od 6 marca br. stoi otworem dla wszystkich miłośników nietuzinkowych wnętrz.