Pojedź w góry – odetchnij pełną piersią!

Pojedź w góry – odetchnij pełną piersią!

Turnusy rehabilitacyjne w Tatrach – nie tylko dla chorych

Kiedy chcemy połączyć wypoczynek z podreperowaniem stanu zdrowia, wybieramy najczęściej dwa kierunki: morze lub góry. W obu tych miejscach są warunki do tego, aby skupić się zarówno na relaksie, jak i na poprawie samopoczucia. Jednak ci, którzy wolą góry, powinni zastanowić się nad wyborem turnusu w zakopiańskiej Willi Wojnar.

Czy turnusy rehabilitacyjne są tylko dla chorych?

Nic z tych rzeczy! Z dobrodziejstw oferowanych podczas takich wyjazdów może skorzystać każdy, kto czuje taką potrzebę. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą poprawić stan swojego zdrowia oraz cieszyć się lepszym samopoczuciem. Osoby niepełnosprawne mogą też starać się o dofinansowanie PFRON, co na pewno będzie dla nich dużym ułatwieniem.

Turnusy rehabilitacyjne mają to do siebie, że znajdziemy tam nie tylko specjalistyczne zabiegi. Podczas takich zdrowotnych wakacji można również liczyć na szereg atrakcji przygotowanych przez organizatora, ale też skorzystać z tych, które oferuje bliższa i dalsza okolica.

Jest to w ogóle całkiem niezły pomysł na spędzenie urlopu. Kiedy wykonujemy pracę, która obciąża nasze mięśnie, kości czy kręgosłup, dlaczego nie odpocząć i przy okazji nie zadbać o siebie? Wrócimy do pracy jak nowo narodzeni, a nasze ciało tylko nam za to podziękuje.

Sprawdź ofertę na turnusy rehabilitacyjne na https://wojnar.pl/oferty/turnus-rehabilitacyjny-14-dniowy/

Sprawdź, czego możesz się spodziewać!

Dla przykładu, podczas dwutygodniowego pobytu na turnusie rehabilitacyjnym w Willi Wojnar, można liczyć aż na 55 zabiegów. W ich skąd wchodzi 30 przepisanych przez lekarza oraz, dodatkowo, po 10 gimnastyki porannej i muzykoterapii oraz 5 zajęć fitnessowych. Ponadto możemy skorzystać z opieki pielęgniarskiej, badań lekarskich oraz wykładów dotyczących zdrowia.

Do dyspozycji gości oddawane są wygodne pokoje, gdzie znajduje się łazienka, telewizja oraz WI-FI. Do tego oferowane jest pełne wyżywienie, również uwzględniające ewentualne zalecenia lekarza. Osoby nietolerujące glutenu, mogą zaś dokupić odpowiednie dla nich menu.

W czasie wolnym można samemu zwiedzać okolicę Zakopanego albo skorzystać z którejś z atrakcji oferowanych przez organizatora – wycieczki w grupie zawsze są weselsze! Ponadto organizowane są wieczorki zapoznawcze z muzyką na żywo, wirtualny spacer po Tatrach czy pożegnalny wieczór góralski. Czego zatem chcieć więcej? Wszystko w jednym miejscu – zdrowie i rozrywka dla każdego.