Artykuły sponsorowane, reklama na portalu

Artykuły sponsorowane, reklama na portalu

Zwróć się do nas – Magazynu Kaszuby. Z nami dotrzesz do nowych Klientów. Podzielimy się naszym sukcesem.

Potrzebujesz usługi dziennikarskiej? Chcesz się zareklamować? Potrzebne ci artykuły sponsorowane, reklama na portalu? Chcesz by zdolni, profesjonalni dziennikarze zaopiekowali się twoją stroną internetową, profilem na Facebooku, napisali cykl artykułów o twojej firmie albo napisali, zredagowali i wydali dla ciebie folder lub książkę?

Artykuły sponsorowane, reklama na portalu 1

Zwróć się z tym do redakcji Magazynu Kaszuby!

Chciałbyś się u nas zareklamować? Przyjedziemy do ciebie, opiszemy to, co masz do zaoferowania Klientom, sfotografujemy wszystko i opublikujemy w Magazynie Kaszuby. Będziemy promować na naszym profilu na Facebooku. Możesz zawitać do naszego Magazynu na stronę główną, możesz znaleźć się na mapie Przewodnika Magazynu Kaszuby – i każdy, kto zajrzy do twojej miejscowości, lub w jej pobliże, w poszukiwaniu atrakcji turystycznych, hotelu czy restauracji, natrafi na informację o tobie, na twoją reklamę, na artykuł… To się da zrobić.

A może chciałbyś żebyśmy zrealizowali dla ciebie film? Proszę bardzo! Piszemy scenariusze, zajmujemy się reżyserią, mamy swoich operatorów, dźwiękowców, speców od montażu.

Mamy specjalną ofertę dla samorządów. Uważasz, że moglibyśmy pomóc w promocji twojej gminy albo powiatu? Podobają Ci się nasze teksty krajoznawcze? Tak, masz rację, jeśli myślisz, że jesteśmy wprost stworzeni do tego, żeby zachęcać internautów do przyjazdu w twoje strony. Zresztą… I tak to robimy. Z miłości do Kaszub.

Zaproponujemy Czytelnikom szereg wycieczek, przejdziemy szlakami, wytyczymy nowe… Odwiedzimy atrakcje turystyczne, hotele, pensjonaty. Wszystko opiszemy, sfotografujemy. Napisane przez nas artykuły sponsorowane, reklama na portalu – w twoim zasięgu, na wyciągnięcie ręki…

W ten sposób umożliwimy dotarcie do nowych klientów – Magazyn Kaszuby miesięcznie czyta kilkadziesiąt tysięcy internautów, z czego ogromna większość pochodzi z Trójmiasta i Warszawy. To ci, którzy chcą odwiedzać Kaszuby, którzy interesują się naszym regionem. To twoi potencjalni klienci – ludzie młodzi lub w średnim wieku, aktywni, wykształceni, dość zamożni, którzy cenią sobie wysoką jakość tego, co im się proponuje. To NASI CZYTELNICY.

Artykuły sponsorowane, reklama na portalu

Konkurencja na rynku jest spora. Dlaczego miałbyś wybrać akurat Magazyn Kaszuby?

Dlatego, że nasze artykuły pojawiają się w TOP-ie w wyszukiwarce Google. Nie wierzysz? Wygoogluj: „atrakcje Kaszuby” albo „przewodnik Kaszuby”. Tak, jesteśmy w pierwszych wynikach wyszukiwania, a twoja firma też tam może być – na naszych stronach. To nasz sukces, którym możemy się z tobą podzielić.

Dlatego, że mamy już doświadczenie, nasza Agencja Dziennikarska pracowała m.in. dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Biura Rozwoju Gdańska, firmy ProSkippers (czarter jachtów) i innych, w których znalazły się między innymi: restauracja, wypożyczalnia kajaków, stadnina koni czy park rozrywki oferujący sporty ekstremalne.

Artykuły sponsorowane, reklama na portalu Magazyn Kaszuby… Czyli wybierasz najlepszych

Nie sposób reklamować się i jednocześnie zachować cnotę skromności, więc…

Jeśli widziałeś nasz Magazyn Kaszuby – sam wiesz, że jesteśmy nieźli w tym, co robimy. Możemy pracować dla Ciebie.

Nie pozostaje więc nic innego, jak skontaktować się z nami.

tel. 794 263 446 (Tomek)

[email protected]

Co proszę? Nie widziałeś nas jeszcze? To zajrzyj czym prędzej:

magazynkaszuby.pl

 

Napisane i opublikowane przez nas artykuły sponsorowane znajdziesz poniżej.