MAGAZYN KASZUBY poszukuje dziennikarzy. Dołącz do nas!

Praca dla dziennikarzy w MAGAZYNIE KASZUBY

Magazyn Kaszuby dynamicznie się rozwija. Właśnie zaczynamy budować zespół stałych współpracowników. Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoje zgłoszenie.

Chętnie rozpatrzymy zgłoszenia pochodzące zarówno od profesjonalnych dziennikarzy, jak i osób których doświadczenie w tym zawodzie jest niewielkie, lub nie mają go w ogóle.

Specjalnych wymagań nie stawiamy. Ale oczekujemy zaangażowania, pasji – do dziennikarstwa i do Kaszub. Rzetelności i terminowości. Szukamy osób pracowitych i słownych.

Wirtualna rzeczywistość jest dynamiczna, nie wolno zwalniać kroku, trzeba wciąż gnać do przodu. Biorąc udział w tym wyścigu zwracamy uwagę potencjalnych kandydatów: czasu nie ma zbyt wiele. Nie zwlekajcie z przysyłaniem swoich zgłoszeń. Za chwilę może być za późno, bo sprawa jest pilna.

Nie oczekujemy od Was CV, tym bardziej nie przysyłajcie żadnych „listów motywacyjnych”. Może to jest dobre w korporacjach, ale nie w Magazynie Kaszuby.

Napiszcie po prostu o sobie, a jeśli macie czym się pochwalić, dołączcie do maila artykuły lub inne materiały dziennikarskie.

Piszcie na adres: [email protected]

Czekamy!