Spotkanie z Frajdą. Blogerka w Kartuzach

Dana Ślipy prowadzi bloga o swoich dużych i małych podróżach z dziećmi. Doradzi, jak zaplanować wycieczkę do Trójmiasta, by wszyscy – rodzICE i dzieci, mieli z niej prawdziwą FRAJDĘ.

Bycie aktywną Mamą wcale nie jest łatwe. Szczególnie, gdy się jest zupełnie na początku „macierzyńskiej kariery”. Jednak umiejętność dobrej organizacji czasu, takiej, aby dziecko miało szczęśliwą buźkę, a Mama mogła na koniec dnia z zadowoleniem powiedzieć: „To był udany dzień”, jest niezwykle przydatna. A pod hasłami „aktywnej Mamy” i „udanego dnia” kryje się wiele. Może to być np. zorganizowanie ciekawej wyprawy po okolicy, pikniki z udziałem innych rodziców, kreatywne zabawy dla dziecka czy dalsze wycieczki.

Jak jednak się do tego przygotować, skąd czerpać pomysły, inspiracje, jak przełamać lęk przed dalszą wyprawą środkami komunikacji miejskiej, i w końcu – gdzie zabrać malucha by wszyscy byli zadowoleni?

Drogie Mamy – jeśli marzy Wam się taka miła wycieczka z Kartuz do Gdańska, ale nie wiecie jak ją zorganizować, przyjdźcie na spotkanie Kartuskiego Klubu Rodziców 9 czerwca o godzinie 11.00 do Biblioteki Publicznej. Dzielić się z swoim doświadczeniem, rozwiewać wątpliwości, odpowiadać na pytania będzie Danka Ślipy z Gdyni, autorka bloga Frajda nad morzem, mama trzech dziewczynek oraz miłośniczka muzeów i podróży komunikacją miejską.

Zapraszamy!

Data spotkania: czwartek, 9 czerwca 2016, godz. 11:00.

Miejsce spotkania: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Janusza Żurakowskiego w Kartuzach.

IMG_6639