Czystość, której potrzebujesz

Czystość, której potrzebujesz

Jak posprzątać po remoncie? Służy do tego profesjonalny sprzęt

Wszyscy, którzy pracują przy remontach – zarówno domów, mieszkań, jak i na dużych placach – wiedzą, jak ważne jest zachowanie czystości w miejscu pracy. Niemal każda praca powoduje powstanie dużej ilości kurzu, pyłu, szlamu oraz wszelkiej maści innego brudu. Warto więc sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, dzięki którym będzie można szybko, skutecznie i na bieżąco dbać o higienę pracy.

[materiał zewnętrzny]

Brud już nie stanowi problemu

Prace budowlane nie obędą się bez wyburzania, cięcia, wiercenia, szlifowania czy piłowania. To wszystko prowadzi do powstawania dużej ilości pyłu, kurzu czy szlamu. I wiedzą to wszyscy ci, którzy przeprowadzali nawet najmniejszy remont. Profesjonaliści mają z tym do czynienia na co dzień i to w dużo większym zakresie. Dlatego też wiedzą jak ważne jest zachowanie czystości w miejscu pracy – pozwala to na efektywniejsze wykonywanie zadań oraz podnosi bezpieczeństwo.

Nic więc dziwnego, że stawiają na sprawdzone rozwiązania, czyli odkurzacze przemysłowe. Najczęściej takie, które pozwalają na podłączenie ich pod inne urządzenia, dzięki czemu nadmiar brudu jest natychmiastowo usuwany. Fachowcy lubią też pracę z wodą, która wiąże kurz i pył w szlam. Jego nadmiar można odprowadzić przy pomocy kolektora, który zostanie podłączony pod odpowiedni odkurzacz. Jeśli jednak środowisko pracy nie pozwala na użycie wody, dobrze jest sięgnąć po separator pyłu, który również sparujemy z właściwym sprzętem (odkurzacze Husqvarna klasy H), wyposażonym w filtr HEPA H13, znajdziesz je na stronie https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/odkurzacze-przemyslowe-i-budowlane/.

Sprawdzone rozwiązania są najlepsze

Szukając najlepszych rozwiązań do walki z budowlanym brudem, warto sięgać po produkty sprawdzonych marek. Urządzenia marki Husqvarna zostały sprawdzone przez profesjonalistów pod każdą szerokością geograficzną. Dzięki temu wiesz, że decydujesz się na najlepszy możliwy produkt. Odkurzacze przemysłowe Husqvarny sprawdzą się w najtrudniejszych budowlanych warunkach, ale docenisz ich moc również podczas gruntownych prac porządkowych.

Do samych odkurzaczy warto dobrać oczyszczacze powietrza z serii A-Line, które zwiększają bezpieczeństwo pracy w miejscach o dużym zapyleniu. Natomiast jeśli szukasz urządzeń czyszczących, które mogą pracować długie godziny bez utraty wydajności, należy sięgnąć po kompaktową serię S-Line. Wyposażone są w jedno-, dwu- lub trójfazowe silniki elektryczne, dzięki czemu można wybrać model odpowiadający własnym potrzebom. Pozwalają na stałe odprowadzanie pyłu oraz szybkie opróżnianie worka z brudem.

Natomiast profesjonaliści, którzy pracują na dużych placach konstrukcyjnych, na pewno docenią serie W-Line oraz T-Line. Odkurzacze z pierwszej serii świetnie sprawdzą się w mokrym środowisku, gdzie powstaje dużo szlamu. Pozwalają na całodzienną pracę w najtrudniejszych warunkach. T-Line zaś stworzono po to, aby poradziły sobie z nawet największym zapyleniem. Są bardzo wydajne i pozwalają na szybkie opróżnianie worka, dzięki czemu radzą sobie z kurzem powstającym podczas wyburzeń czy piłowania.