Medycyna estetyczna i stomatologia estetyczna. Dlaczego warto wybrać Słupsk?

Medycyna estetyczna i stomatologia estetyczna. Dlaczego warto wybrać Słupsk?

Medycyna i stomatologia estetyczna w Słupsku i Ustce. Najnowocześniejsze metody, najlepsi lekarze.

Dzisiaj każdy z nas chce wyglądać i czuć się dobrze sam ze sobą. Pandemia i praca przed komputerem sprawiła, że znacznie częściej zaczęliśmy dostrzegać mankamenty swojej urody, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi. Wszystko za sprawą obserwowania swojego wizerunku w odbiciu kamery. To z kolei bezpośrednio przełożyło się na wzmożone zainteresowanie tym, w jaki sposób możemy sobie pomóc i poprawić swój wygląd a tym samym również komfort życia. Z pomocą przychodzą usługi z zakresu medycyny i stomatologii estetycznej. Zapraszamy do poniższego materiału, z którego dowiesz się, jak możesz zadbać o siebie już dzisiaj w zaciszu specjalistycznych gabinetów w Słupsku.

[materiał zewnętrzny]

Czym jest medycyna i stomatologia estetyczna?

Medycyna estetyczna należy do działu estetologii medycznej, a więc działu nauki, która skupia się na zachowaniu i przywróceniu estetycznego wyglądu fizycznego. Ma ona również pośredni wpływ na samopoczucie pacjenta. W celu osiągnięcia efektów estetycznych, wykorzystywane są zabiegi z zastosowaniem środków medycznych (takich jak m.in. preparaty do iniekcji) a zabiegi wykonywane powinny być wyłącznie przez wykwalifikowanych lekarzy. Celem zastosowania usług z zakresu medycyny estetycznej jest chęć poprawy stanu skóry pacjenta a także chęć opóźnienia naturalnego procesu starzenia się. Stomatologia estetyczna to z kolei dział stomatologii, którego głównym celem jest poprawa ogólnego wyglądu zębów. Do takich usług zaliczamy m.in. poprawę koloru uzębienia, likwidowanie przebarwień oraz korekcję kształtu zębów.

Medycyna estetyczna – Abramowicz Clinic Słupsk

W ofercie Abramowicz Clinic Słupsk pacjenci mogą liczyć na najwyższej jakości obsługę oraz dostęp do wyspecjalizowanych lekarzy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu założycielki kliniki, dr Ewy Ambramowicz klinika oferuje dzisiaj szereg usług, które pozwolą zadbać o nasz wygląd i dobre samopoczucie.

Wśród zabiegów jakie możemy wykonać w klinice znajdziemy zabiegi na ciało i twarz z wykorzystaniem m.in. toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego a także najnowocześniejszych sprzętów opartych o technologie (m.in. lasery).

Decydując się na korekcję drobnych zmarszczek szczególnie polecana jest toksyna botulinowa a także popularny, nieinwazyjny zabieg Hi-Fu. Kwas hialuronowy doskonale nawilży oraz zadba o kontur naszej twarzy (zabieg wolumetrii bądź mezoterapii) a także świetnie sprawdzi się, gdy będziemy chcieli nadać kształtu naszym ustom. Dużą popularnością cieszy się także tzw. wampirzy lifting, wykorzystujący osocze bogatopłytkowe. Dla Pacjentek i Pacjentów wymagających szczególnej opieki, klinika przygotowała również pakiet autorskich zabiegów, które każdorazowo dopasowywane są przez lekarza do indywidualnych potrzeb.

Więcej o usługach kliniki dowiesz się pod linkiem: https://www.abramowicz.clinic

Stomatologia estetyczna – Medicus Stomatologia Słupsk

Centrum Medicus Stomatologia to miejsce stworzone z myślą o Pacjentach pragnących w komfortowych warunkach oraz w stosunkowo krótkim czasie uzyskać piękny uśmiech. Klinikę wyróżnia najwyższej jakości kadra specjalistów, oferujących interdyscyplinarne leczenie z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej. 

Klinika oferuje m.in. skaling i piaskowanie zębów, uzupełnienia widocznych braków i wyszczerbień oraz korygowanie kształtu i ustawienia zębów. Największą popularnością wśród pacjentów cieszą się jednak zabiegi wybielania zębów, które w Medicus oferowane są z wykorzystaniem dwóch innowacyjnych metod: systemu Prevdent™ przy użyciu lampy naświetlającej oraz laserowej metody Touchwhite™.

Więcej o metodach wybielania jak i innych usługach kliniki dowiesz się pod linkiem: https://medicus-stomatologia.com/