Nowe miejsce na mapie Warszawy. Stomatologia i medycyna estetyczna - MEDESSENCE. - Magazyn Kaszuby
1
Tomasz Słomczyński Tomasz Słomczyński
Redaktor Naczelny
t.slomczynski@magazynkaszuby.pl

Nowe miejsce na mapie Warszawy. Stomatologia i medycyna estetyczna – MEDESSENCE.

Nowe miejsce na mapie Warszawy. Mokotów. Stomatologia i medycyna estetyczna. Czyli – jednym słowem: MEDESSENCE.

[materiał sponsorowany]

– Tutaj medycyna estetyczna spotyka się ze stomatologią i razem stanowią harmonijny byt. Skóra pełna blasku i zdrowy biały uśmiech to duet nie do przecenienia… Bo przecież wpływa na jakość naszego życia i na relacje z innymi ludźmi – przekonuje Olga Cytrynowicz – właścicielka kliniki MEDESSENCE.

Zdrowie i wygląd. Pacjent na pierwszym miejscu

Czym MEDESSENCE różni się od innych klinik stomatologicznych?

Jest jedna, wyraźna różnica.

To niezwykłe miejsce w sercu warszawskiego Mokotowa zostało stworzone z myślą o osobach, które wiedzą, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie, ale nie tylko o zdrowie… Również o wygląd. Pacjent może skorzystać tu z usług stomatologicznych, jak również z nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

To właśnie świadczy o wyjątkowości MEDESSENCE.

– Dzięki łączeniu stomatologii z medycyną estetyczną potrafimy podejść do każdego pacjenta indywidualnie i oferować w pełni optymalne, najlepsze rozwiązania – przekonuje Olga Cytrynowicz. – Obalamy mity, po wizycie u nas nikt nie powie, że leczenie zębów jest bolesne, a medycyna estetyczna szkodliwa i niepotrzebna… Każdy, komu potrzebny jest piękny, zdrowy uśmiech, znajdzie w MEDESSENCE coś dla siebie. A czy znajdzie się człowiek, któremu uśmiech byłby niepotrzebny?

Lekarze pracujący w klinice na Mokotowie przekonują, że – jeśli chodzi o medycynę estetyczną, najważniejszym czynnikiem decydującym za jej stosowaniem, jest nasze własne postrzeganie siebie. Jeśli zabiegi mają nas uczynić zadowolonymi, szczęśliwymi, uśmiechniętymi… To dlaczego mielibyśmy sobie ich odmawiać?

Stomatologia Mokotów z uśmiechem.

Miejsca tworzą ludzie. Czuje się to wyraźnie w klinice na Mokotowie. Zespół medyków to niewątpliwy atut kliniki mieszczącej się w sercu Warszawy. Przede wszystkim są to ludzie doskonale wykształceni, absolwenci renomowanych uczelni, wciąż rozwijający swoje umiejętności na studiach podyplomowych, szkoleniach, w Polsce i za granicą. Samokształcenie i nieustanne poszerzanie wiedzy i rozwijanie umiejętności jest dzisiaj, w dobie rewolucji technologicznej, wręcz konieczne.

Profesjonalizm zespołu daje się odczuć po pierwszych chwilach spędzonych w klinice. Szczegółowy wywiad medyczny, podparty dokumentacją fotograficzną, rozmowa dotycząca oczekiwań pacjenta oraz przedstawienie schematu pielęgnacji pozabiegowej. To wszystko do samego początku robi bardzo pozytywne wrażenie.

Ponadto – co przecież równie ważne, panuje tu swobodna atmosfera. Pełni zapału i troski o pacjenta, pracujący tu lekarze zarażają uśmiechem.

***

MEDESSENCE. Stomatologia i medycyna estetyczna

ul. Jacka Kaczmarskiego 56 lokal 2
Warszawa

Wejście od tyłu bloku – ul. Modzelewskiego.

pon. – pt. 10:00 -20.00
sob. – do uzgodnienia

tel. +48 513 513 913

www.medessence.pl

***

Co oferuje MEDESSENCE?

Rodzaje usług oferowanych przez klinikę, można podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich jest stomatologia, drugą zaś – medycyna estetyczna.

1. STOMATOLOGIA

IMPLANTOLOGIA

LECZENIE ZACHOWAWCZE

WYBIELANIE

PROTETYKA

ORTODONCJA

2. MEDYCYNA ESTETYCZNA

NICI LIFTINGUJĄCE

WYPEŁNIACZE

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

BOTOX

MEZOTERAPIA

PEELINGI

To również cię zainteresuje...

Najnowsze Artykuły