Do kupienia domek letniskowy na Kaszubach - Magazyn Kaszuby
Sprzedam domek letniskowy na Kaszubach [SPONSOROWANE] 1
Tomasz Słomczyński Tomasz Słomczyński
Redaktor Naczelny
t.slomczynski@magazynkaszuby.pl

Do kupienia domek letniskowy na Kaszubach

[materiał sponsorowany]

Domek letniskowy na Kaszubach, w miejscowości Częstocin [dokładnie rzecz ujmując: między Roztoką a Połęczynem, 200 metrów do jeziora Połęczyńskiego] .

Domek ma 35 m.kw. powierzchni na parterze. Na piętrze również 35 m. kw. – “po podłodze”, są skosy. Na parterze znajduje się jedna duża izba z aneksem kuchennym oraz łazienka. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie.

Z izby jest wyjście na duży taras [ok. 20 m. kw.] , z widokiem na kilkuhektarową łąkę [stali bywalcy: sarny, lisy, żurawie, bociany, a także owce] .

Domek jest zbudowany z drewna, konstrukcja szkieletowa, ściany są wypełnione wełną [7 cm] . Ogrzewamy jest piecykiem typu “koza”, opalanym węglem i drewnem [przy temperaturze na zewnątrz poniżej zera bez problemu daje się utrzymać temperaturę wewnątrz w granicach 20 st. C.] .

Rok budowy: 2012.

Dom stoi na działce o pow. 1000 m. kw., ogrodzonej drewnianym płotem. Na działce rośnie trawa i drzewa: głównie brzozy, i modrzewie, a także młode buki, świerki, sosny, dęby.

Sprzedam domek letniskowy na Kaszubach [SPONSOROWANE]

Okolica

[zobacz mapka powyżej z prawej strony]

Do jeziora Połęczyńskiego i niestrzeżonego miejsca kąpielowego jest 200 metrów [zejście stromą skarpą] . Do Gdańska – 40 km. Do najbliższego sklepu w Roztoce – 1,5 km. Do atrakcji turystycznych w Szymbarku, Ostrzycach, Wieżycy [jeziora, kajaki, żaglówki, szczyt z wieżą widokową, “domek do góry nogami” itd…] – ok. 15 km. Do Przywidza [stadnina koni, jezioro, kajaki, szlaki rowerowe] – 8 km. Jeden ze szlaków rowerowych prowadzących do Przywidza wiedzie obok domku.

Wokół domu stoją inne domki letniskowe, w promieniu 1,5 km. znajdują się trzy gospodarstwa. Łąka przed tarasem jest niezabudowana, rozciąga się z niej [ze wzniesienia] ładny widok na okoliczne wsie. Do tego punktu widokowego od tarasu jest zaledwie ok. 200 m. Domek jest ostatni w zabudowie na tym letniskowym osiedlu, sąsiaduje z łąką.

Jest zlokalizowany w pięknej, wiejskiej okolicy, nieco oddalonej od głównych szlaków i miejscowości turystycznych na Kaszubach, a zarazem dość blisko nich.

Cena: 180 tys. zł.

Telefon kontaktowy: 794 263 446

 

[materiał sponsorowany]

 

To również cię zainteresuje...

Najnowsze Artykuły